WD-Impex Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Częstochowa

Opinie o WD-Impex Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

były pracownik

Praca na godziny 10-12 pln na godz.Nikt nie pilnuje, nikt nie wnika.Można się po opierniczać cały dzień .A i tak zapłacą..Dojazd tylko jedna linia mpk nr14

Zarobki nie najgorsze jak na częstochowe ale to zależy na jakim dziale..No i szef trochę szfabi,Ale ogólnie atmosfera w miarę.

Zostaw opinię o WD-Impex Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WD-Impex Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe