Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna

Szczecin

Opinie o Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna

Ja

A już chciałem tam aplikować. Dziękuję za ostrzeżenia.

Była prwco

Zarobki to najnizsza krajowa, bez przerwy ponizanie. Pracownik to jest w tej firmie zło konieczne. Włascicielka to typowa Pani ze Wsi. Bałagan. Żałuję że tam pracowałam

Paweł

Nie polecam firma (usunięte przez administratora) zarobki to niestety ale zarobki nie współmierne do wykonywanej pracy w tej firmie nie ma określonych stanowisk pracujesz tam gdzie ci przytupie nie liczą się z twoim zdrowiem czy tez zdaniem czy tez czasem nikogo nie obchodzi ile pracujesz niekiedy po 10-12 godz jeśli każą ci gdzieś jechać to masz jechać nie ważne ze nie jesteś zatrudniony jako kierowca ale pracujesz na firmie a jeśli chodzi o to o której wrócisz to nikogo to nie obchodzi nadgodziny to codzienność w domu to jesteś gościem

Zostaw opinię o Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna