Giorgy

Jednym słowem? (usunięte przez administratora) Miałem epizod z ta firmą. Połowa pracowników dorabia na boku (usunięte przez administratora)towarem. Ale to nie jest najgorsze. Najgorsza jest sama szefowa. Udaje że tego nie widzi bo wie ,że inaczej jej pracownicy pouciekają. Praca w brudzie i grzybie (przez nieogrzewanie zimą na wiosnę wybija grzyb na ścianach i podłodze XD) ponad wszelkie regulacje przepisów BHP (1,7 tony na paleciaku? ok weź kolegę do pomocy ). Serdecznie Polecam :D

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Veterin Ewa Bondos udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Veterin Ewa Bondos?

KP Nowy wpis
@Pytanie

Nie grzeszyć inteligencją.. donosić i podlizywać się

#niechsobieczeka

Dzień dobry:) Praca sama w sobie zła nie jest, są na świecie gorsze i cięższe, wiec jak ktoś ma ciężka sytuacje finansowa i potrafi zacisnąć zeby na rzeczy „moralne” to niech się zgłasza xd Pracowałem pare dni i wydaje mi się, ze taka opinia jest bardzo obiektywna i słuszna. Praca sama w sobie zła nie jest, chyba ze masz siano.

#niechsobieczeka
@#niechsobieczeka

Dodam tylko, ze mialem 3 funkcje pracownicze na jednej umowie:) i dla przyszłych pracowników, żeby oddawać pieniądze, podpisujcie odpowiedzialność za te pieniądze:) inaczej to nie działa. Liczy się umowa.

Ilona
@#niechsobieczeka

W Veterin pracowałaś jedynie kilka dni, więc na pewno nie zdążyłaś przez ten czas poznać całkowicie tego pracodawcy. Pewnie miałaś umowę zlecenie, ale może wiesz, czy z czasem istnieje szansa na stabilniejszy rodzaj umowy?

Hej Nowy wpis
@Ilona

W Veterinie daja umowę o pracę, chyba, ze coś się zmieniło. Ja mialem przedlużanà umowę parokrotnie i zawsze byly to umowy o pracę

Giorgy

niezgodny/a
Klient
@Giorgy

Jak rzucasz oskarżenia o kradzież to przedstaw dowody i podaj personalnie kto!? tylko pamiętaj że zgodnie z art.234 k.k. Osoba, która fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie czynów zabronionych bądź przewinienia dyscyplinarnego podlega karze grzywny bądź ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2. 1.7 tony na paleciaku? kolego lub koleżanko!!! albo jesteś Pudzian albo masz wybujałą fantazję , to hurtownia zoologiczna czy budowlana? faktycznie twoja praca tam to musiał/a być, nic nie znaczący epizod!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Byly

Widze, ze przez te lata niewiele sie zmienilo...... Nadal posadzanie o zlodziejstwo, trzymanie do ostatniej chwili w niepewnosci, wyzysk. A najwieksze obiboki wlascicielka firmy ma toz pod nosem w biurze. Plotki szybko sie rozchodza-szukanie po cichu kierownika magazynu.....???? Tam zawsze wszystko odbywalo sie za plecami. Szkoda tylko, ze decyzje nie sa samodzielnie podejmowane a przez centrum manipulacji wy kanciapce za meblami........ Niektorym brakuje odwagi by porozmawiac w cztery oczy. Slaba osoboswosc? Na pewno mania wyzszosci. Ponizanie najstarszych pracownikow, ktorzy som tam od poczatku. Nie bedzie pracownikow=nie bedzie firmy. W szczegulnosci za tak podle traktowanie. Gdybym mogl cofnac czas, to bym sie tam nie zatrudnial. „Puste kłosy zbóż dumnie wzbijają się do nieba. Kłosy pełne ziarna, pokornie skłaniają się ku ziemi.”

A kogo to

Zdecydowanie nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Brak szacunku kłamstwo goni kłamstwo fałsz obłuda i ksiazkowa definicja mobingu.

Ilona
@A kogo to

Bardzo niepokojące jest to, co napisałaś o pracy w Veterin. Wspominasz o mobbingu, to spory zarzut. Co takiego konkretnie się dzieje w firmie? Podasz jakiś przykład?

Hehe
@Ilona

Napisalem prawde,, moze niech inni sie wypowiedza, np.pracownicy dludzy stazem.

byly pracownik
@A kogo to

Częste poniżanie przez pracodawce. Ciągłe oskarżanie o kradzież (rzucanie ostrych oskarżeń a gdy sytuacja się wyjaśni mija pracownika przez tydzień bez słowa ) Praca po godzinach pracy za co płacone jest pod stołem.

trendy

Nie. Umawiasz się na konkretną kwotę. Podpisujesz najniższą krajową a reszta to premia uznaniowa z której mogą Ci pociągnąć wg. uznania.

Leszek

Jakieś informacje o pracy mógłby ktoś umieścić na forum.

pracownica

Witam,byłam związana z tą firmą jakiś okres czasu, oczywiście wady się znajdą jak wszędzie ale są i zalety.Wynagrodzenie zawsze na czas,nadgodziny wypłacane są regularnie,umowa o pracę.Większość klientów i pracowników jest bardzo miła.Nie ma problemu z wolnym jeśli poinformuje się o nim wcześniej, jeśli ktoś jest faktycznie chory,nie na katar, to idzie na L4 i nikt pretensji do niego nie ma. Ludzie przychodzą na rozmowę i mówią, że będą pracować za 1500 zł to tyle dostaną to oczywiste ,że jak ty się nie szanujesz to ktoś też nie będzie cie szanował.W drugą stronę przychodzi ktoś bez doświadczenia wykształcenia i chęci do pracy z problemem z samym sobą to raczej 5 tys. też nie dostanie.Czasami jest nawał pracy a czasami na spokojnie.Wiele razy się zdarzyło, że dobrze pracujący pracownicy po wypowiedzeniu ze strony pracownika i normalnym rozstaniu za jakiś czas bez problemu wracali do hurtowni do pracy.A z tego co wiem to prace niewolniczą znieśli bardzo dawno temu, i to pracownik decyduje dla kogo pracuje.

lol
@pracownica

Dokładnie sami pracownicy decydują dla tego wielu ludzi tak szybko jak przyszli tak szybko odchodzą chyba ze są zmuszeni sytuacja materialna albo przez dłuższy czas nie mogli znaleźć pracy w kwestii minimalnej krajowej to jeśli ktoś ma tam taka pensje za tak ciężką prace to powiem ze to okrutny żart ze strony pracodawcy jeśli chodzi o urlopy i zwolnienia to nie zawsze było ok jak zaczynało brakować ludzi na magazynie z powodu odejścia czy chorób to tez pracownikom robiono problemy no i kwestia podejścia pracodawców do pracowników najdelikatniej mówiąc lekceważąca.

Natalia

Czy wszystko normalnie działa w firmie? Tak zaniechaliście pisanie opinii, że zastanawiam się czy warto interesować się pracą w firmie.

Djdjdjdj

Jak wyglada sprawa widze maja ogooszenie

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Kiero3h

Zatrudniłem się jako kierownik. Na rozmowie o prace obiecywano mi bursztynową komnatę i królewskie warunki. Niestety wielkie rozczarowanie już pierwszego dnia. "Stanowisko kierownicze" wyglądało jak stół zbity z 3 desek ze stertą zakurzonych papierów w plastikowych kuwetach przy wejściu na hurtownie. Nikt nie był w stanie nawet przedstawić mi zakresu obowiązków. Po 3 godzinach rozkładania palet worków 15 kg z karmą dla psów w temperaturze bliskiej zeru zrezygnowałem.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Veterin Hurtownia Zoologiczna i Weterynaryjna?

Ja

A już chciałem tam aplikować. Dziękuję za ostrzeżenia.

Była prwco

Zarobki to najnizsza krajowa, bez przerwy ponizanie. Pracownik to jest w tej firmie zło konieczne. Włascicielka to typowa Pani ze Wsi. Bałagan. Żałuję że tam pracowałam

Paweł

Nie polecam firma (usunięte przez administratora) zarobki to niestety ale zarobki nie współmierne do wykonywanej pracy w tej firmie nie ma określonych stanowisk pracujesz tam gdzie ci przytupie nie liczą się z twoim zdrowiem czy tez zdaniem czy tez czasem nikogo nie obchodzi ile pracujesz niekiedy po 10-12 godz jeśli każą ci gdzieś jechać to masz jechać nie ważne ze nie jesteś zatrudniony jako kierowca ale pracujesz na firmie a jeśli chodzi o to o której wrócisz to nikogo to nie obchodzi nadgodziny to codzienność w domu to jesteś gościem

Zostaw merytoryczną opinię o Veterin Ewa Bondos - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Veterin Ewa Bondos
1/5 Na podstawie 2 ocen.