Opinie o Pirania Sklep Zoologiczny Wojciech Piskorski w Krotoszyn

Byli klienci sklepu !!! Nowy wpis

Do niedawna byliśmy stałymi klientami sklepu zoologicznego pirania, bo już tam nic niekupimy , ale to były ostatnie zakupy w tym sklepie , rybki są sprzedawane chore , ,co sprzedawca wie dobrze o tym .Jednym sitkiem łapane wszystko co idzie .Myślą że klient wróci po następne bo mu te zdechły ,ale nie ludzie się przekonają raz , drugi i już kolejny raz niekupią u tego sprzedawcy ! ,( ludzie już na mieście, odradzają w tym sklepie kupywania ryb . Natomiast swoim znajomym mówią niekupuj z tego zbiornika bo są chore ) , o poczciwemu klientowi można sprzedać , liczą się piniążki które wpływają do kasy , ale na tym niezarobią tylko stracą , bo wszystko działa w dwie strony , stracą dobrych klientów takich jak ja i moi znajomi bo już tam też niewrócą . w innych sklepach zoologicznych potrafią napisać informacje na zbiorniku kwarantanna ryb niesprzedajemy ! ,wystarczy dolać do wody odpowiedni preparat tydzień potrzymać i po sprawie , ale widocznie nie na tym interes polega !!!

admin

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Pirania Sklep Zoologiczny Wojciech Piskorski ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pirania Sklep Zoologiczny Wojciech Piskorski - Krotoszyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pirania Sklep Zoologiczny Wojciech Piskorski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Pirania Sklep Zoologiczny Wojciech Piskorski