Opinie o Piotr Szatan Sklep Zoologiczno-Wędkarski Karaś w Olkusz

counter
zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy są szanse na pracę w firmie? Jakie warunki trzeba spełniać?

Edward Nowy wpis

Nie zgadam się z krytyką napisaną przez "pana"z Klucz.Pani Basia jest przemiłą kobietą i wpełni profesjonalną.(usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis

Dawno nie było tu żadnych wpisów. Czy ten sklep zoologiczny nadal funkcjonuje? Jak wygląda tu sytuacja z zatrudnianiem?

KRZYSZTOF Nowy wpis

Bardzo dobry sklep, obsługa jest profesjonalna i uprzejma jestem zadowolony i bardzo polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamil

Nie wiem kim jest taka gruba kobieta ok 60 lat w okularach, chyba właścicielka albo żona właściciela. Bardzo opryskliwa i nieuprzejma. Nie dość , że gębą już straszy na wejściu do sklepu to jeszcze odpowiada chamsko i głośno. Poza tym warunki w sklepie słabe, a to za sprawą paskudnej pleśni na ścianie za drzwiami wejściowymi a przy tej ścianie pokarmy dla zwierząt! Ohyda!!! Radzę omijać ten sklep! Pozdrawiam - zawiedziony klient z Klucz.

Opłaca się pracować w firmie Karaś Sklep Zoologiczno-Wędkarski Piotr Szatan ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Szatan Sklep Zoologiczno-Wędkarski Karaś - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad