Opinie o Fauna Supermarket Simply w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fauna Supermarket Simply, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fauna Supermarket Simply o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fauna Supermarket Simply w Wrocław

Aninim

Krótko, atmosfera do bani kierownictwo we Wrocławiu na Hubskiej nie ma pojęcia jak pracować z ludźmi i jak doprowadzić sklep do normalności oraz organizować prace. Kierownicy potrafią tylko migać się od pracy "poleceniami służbowymi". Wieczny problem z grafikiem zmieniającym się co 3 dni i przerzucaniem pracowników z jednego działu na drugi bo za mało ludzi, a kiedy przyjechać ma dyrektor raz w tygodniu to praca od 5 a nawet od 4 rano żeby jakos sklep yglądał. Prazownicy nowo przyjęci zarabiają 1950 brutto a Ci co pracują dłużej nawet powyżej 10 lat 1850 brutto, magazynier 2000 brutto liderzy jakies 200 zł więcej po. Ogólnie odradzam prace w tym sklepie a pracuje tam już bardzo długo i każdy kto nia ma paru lat do emerytury ucieka z tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Fauna Supermarket Simply - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Fauna Supermarket Simply
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Fauna Supermarket Simply
Przejdź do nowych opinii