Sklep Zoologiczny Świat Zwierząt Tomasz Krawczyński

Płock

Opinie o Sklep Zoologiczny Świat Zwierząt Tomasz Krawczyński

arek

najlepszy sklep w mieście-zdecydowanie polecam,duża fachowość i wiedza

gość

Nie wiedzą co sprzedają, kupiłem w tym sklepie królika który jak się okazało za wcześnie był zabrany od matki. Pusia po 6-ciu dniach zmarła, mimo iż stoczona została dwudniowa walka o jej życie. Nie polecam tego sklepu!!!

bena

Polecam ten sklep - fachowość, duże zaangażowanie w prowadzeniu sklepu. Właściciel zawsze służy pomocą i radą. Solidny i uczciwy człowiek. Poza tym widać pasję w tym co robi. Jak najwięcej takich sklepów!!!!!

Zostaw opinię o Sklep Zoologiczny Świat Zwierząt Tomasz Krawczyński - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Zoologiczny Świat Zwierząt Tomasz Krawczyński