Melrys Firma Ryszard i Czesława Melscy

Dzierżoniów

Opinie o Melrys Firma Ryszard i Czesława Melscy

ola

Byłam niedawno na rozmowie w tej ' firmie' . Siedzą w jakimś domu - to w ogole nie mozna nazwac firma, przychodzi magazynier - w dresie. Szukają jeleni - płacą 3 % od prowizji i na tym koniec. zadnej podstawy tylko prowizja. Na początku bardzo miło , potem już zaczęli mówić że im głowę zawracam, ten cały magazynier zaczął się wydzierać , uciekłam. W pierwszy dzień - na rozmowie już mówią żeby dzwonić , jak się zająkniesz to dresiarz wrzeszczy , juz mu nie pasuje -.-

ola

Zostaw opinię o Melrys Firma Ryszard i Czesława Melscy - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melrys Firma Ryszard i Czesława Melscy