Spin-Mad S.C. Adam Olędzki Maciej Wilk

Siedlce

Opinie o Spin-Mad S.C. Adam Olędzki Maciej Wilk

Iwo

Jestem bardzo zadowolony z przynęt produkcji firmy Spid Mad, są reelacyjne, świetnie się na nie łowi, solidnie wykonane, zachęcam do ich kupna

albert

W sklepie Spin-Mad odpowiednio doradzono mi jaką przynętę najlepiej wybrać. I rzeczywiście nie mylili się. Dzięki ich przynętom i doradztwu nie wróciłem do domu z pustymi rękoma. Udany połów

Matik

Dopiero niedawno rozpocząłem moją przygodę z wędkowaniem i zacząłem kompletować sprzęt. W tym sklepie podoba mi się profesjonalne doradztwo, na które zawsze mogę liczyć.

poli

Zdecydowanie rewelacyjny sklep z przynętami. Często zaopatruje się u nich i jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Spin-Mad S.C. Adam Olędzki Maciej Wilk - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spin-Mad S.C. Adam Olędzki Maciej Wilk