Pyszczak S.C. Firma Handlowo-Usługowa Wędkarski Teresa Ewa Wieczorek

Bytom

Opinie o Pyszczak S.C. Firma Handlowo-Usługowa Wędkarski Teresa Ewa Wieczorek

Basia

Pracowałam przez kilka lat w tej Firmie, nic złego nie mogę powiedzieć o jej właścicielach ani o warunkach pracy. Gdyby nie namowa konkurencji i propozycja lepszego wynagrodzenia na pewno bym tam została. No cóż nowa praca okazała się "dnem" a firma po roku zamknięta aja na przysłowiowym "lodzie", szukając nowej pracy.

Eskimos

Haha.Gratulacje że pracodawca sam wystawia sobie opinie!!BRAWO!!totalne dno.nic dziwnego że teraz pracuje mamusia i coreczka.Nikt nie wytrzymał z tymi dwiema.

Zostaw opinię o Pyszczak S.C. Firma Handlowo-Usługowa Wędkarski Teresa Ewa Wieczorek - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pyszczak S.C. Firma Handlowo-Usługowa Wędkarski Teresa Ewa Wieczorek