Cormo Fishing Poland

Iława

Opinie o Cormo Fishing Poland

Konkurencja

Jestem z konkurencyjnej firmy choć ciężko pisać tu o konkurencji .... Firma córki fishing z Iławy zatrzymała swoj rozwoj kilka lat temu. Typowy chinczyk kołowrotki w oszalamiajacych cenach jeszcze parę lat temu firma robiła progres w wędkarstwie morskim Ale to już przeszłość. Obecnie ta firma stoi w miejscu o ile nie cofa się do tyłu bo z tego co wiem zwolnilo się kilku handlowcow. Pozdrowienia Łukasz

Firma krzak ... Obiecują kokosy a tak naprawdę nie płacą najnizaszej krajowej tylko 1200.zł reszta pod stołem u prezesa ... Wystarczyła mi rozmowa z tym człowiekiem i wiedziałem że to nie jest miejsce dla mnie .... W ogłoszeniu 3500 netto hahahaha hahahaha

Zostaw opinię o Cormo Fishing Poland - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cormo Fishing Poland