Szwec Józef Szwec-Waś Magdalena Waś Łukasz Przychodnia Weterynaryjna

Opinie o Szwec Józef Szwec-Waś Magdalena Waś Łukasz Przychodnia Weterynaryjna

adela

karolina
@adela 24.07.2014 17:39
Jeżeli jesteś prawdziwym lekarzem weterynarii i chcesz pomagac zwierzętom to omijaj tę przychodnię z daleka....

Potwierdzam. Omijać tę przychodnie z daleka. od właścicielki niczego sie nie nauczycie, natomiast bedziecie patrzec na cierpienie zwierząt.

Zostaw opinię o Szwec Józef Szwec-Waś Magdalena Waś Łukasz Przychodnia Weterynaryjna - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwec Józef Szwec-Waś Magdalena Waś Łukasz Przychodnia Weterynaryjna