Szczerkowska Małgorzata Gabinet Weterynaryjny

Kędzierzyn-kozle

Szczerkowska Małgorzata Gabinet Weterynaryjny

Opinie o Szczerkowska Małgorzata Gabinet Weterynaryjny

Uspiony

Stanowczo odradzam ta Pania. Wezwana do pieska nie wiedziala dokladnie co mu jest. Na jeden objaw powiedziala 3 dostepne urazy bez precyzji. Podala zastrzyki i powiedziala ze sie poprawi. Niestety dzien pozniej u innego wererynarza okazalo sie ze juz jest za pozno na leczenie ze trzeba bylo dzien wczesniej przyjechac, poniewaz pieskowi wypadl dysk i uszkodzil rdzen. Szczerze nie polecam jezeli chcecie aby wasze pupile byly zdrowe

Marcin
@Uspiony 18.06.2017 07:00

nie ma czegos takiego jak wypadanie dysków !!!!!!!!!!

anonymous

A ja stanowczo polecam wspaniałą, kompetentną i charyzmatyczną Panią Doktor. W święta przyjęła nas z ciężko chorym kotem- znajdą. Walczyła aby go wyleczyć. Niestety, kiedy kotek nie dał rady już walczyć nie wzięła ani grosza!

Zostaw opinię o Szczerkowska Małgorzata Gabinet Weterynaryjny - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczerkowska Małgorzata Gabinet Weterynaryjny