Uni-Vet Gabinet Weterynaryjny Marcin Podosek

Unisław

Opinie o Uni-Vet Gabinet Weterynaryjny Marcin Podosek

kochamweta

Doktorze Nauk medycznych czy ty nie powinienieś przypadkiem z ludźmi pracować ? Przecież w Unisławiu nigdy takiego kogoś nie było . Pan [usunięte przez moderatora] jest bardzo mądrym człowiekiem , świetnym w tym co robi , kocha zwierzęta :)) i bardzo dobrze się zna , posiada ogromną wiedzę :) Jest wyrozumiały dla wszytkich , pełen empatii :) Jest świetnym lekarzem weterynarii , więcej takich :)

Doktor Nauk Medycznych

Miałam przyjemność współdziałania w leczeniu zwierząt z Panem Weterynarzem [usunięte przez moderatora]. Po kilku dniowych sprzeczkach na temat leczenia zwierząt i ich hodowli stwierdzam, że Pan [usunięte przez moderatora] jest nie odpowiedzialną osobą na tak odpowiedzialne stanowisko jak leczenie zwierząt. Sądzę, iż tak mało aspołeczna osoba w ogóle nie powinna znajdować się w otoczeniu zwierząt gdyż szkodzi to na psychiczne zdrowie leczonego stworzenia.

Zostaw opinię o Uni-Vet Gabinet Weterynaryjny Marcin Podosek - Unisław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Vet Gabinet Weterynaryjny Marcin Podosek