Przychodnia Weterynaryjna Krzysztof Słowik

Gliwice

Opinie o Przychodnia Weterynaryjna Krzysztof Słowik

Agusia

Ja też mam wiele zaufania do pana Krzysztofa Słowika, nie jeden raz pomógł w sytuacji kryzysowej. Nawet przyjechał do mojego zwierzaczka. Dowiedziałam się , ze ma również lecznicę w Zabrzu na Młyńskiej

Asia

Polecam lekarzy w przychodni na Rybnickiej, maja fachową wiedzę praktyczną. Na prawdę wiedzą, co robią- nie naciągają. Ceny bardzo konkurencyjne- tak na prawdę nie potrzebują reklamy- poczta pantoflowa świetnie działa. Ja jestem zadowolona z obsługi i moja Jessie też :)

Zostaw opinię o Przychodnia Weterynaryjna Krzysztof Słowik - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przychodnia Weterynaryjna Krzysztof Słowik