Iris Gabinet Weterynaryjny Sylwia Sierpniowska-Saładyga

Kraków

Opinie o Iris Gabinet Weterynaryjny Sylwia Sierpniowska-Saładyga

Wera

Tragedia jako pracodawca, umowa zlecenie na 1000,oo zł i cos pod stołem ile łaska, nie płaci za nadgodziny, nie daje urlopu, traktuje pracownika jak tania siłę roboczą. Ktoś w końcu powinien zgłosić to do ZUS, UP, US i w Sądzie. Stosuje mobing. Ciekawe jak długo będzie udawać się jej tak prowadzić firmę. Czeka na kolejnych stażystów ( ogłoszenia w necie). Takich, którym zależy na pracy. Jak zorientuje się, że jest górą czyli pracownikowi zależy a nie ma gdzie iść- jest nieobliczalna.

Emilia
@Wera 31.08.2015 19:17

K
@Emilia 07.09.2015 22:29
Długo pracowała Pani w tym miejscu?mogłaby Pani coś więcej napisać?Czy inne pracujące tam osoby były tak traktowane?...

Pracowałam u tej pani i podpisuje się pod wszystkim co zostało tu napisane. Ta kobieta jako pracodawca jest nieobliczalna i wyciska ostatnie siły z pracownika. W stosunku do mnie stosowala mobbing. Wszystko robi po to by co chwilę wyjeżdżać na wakacje. Pracowałam po 10 h i w soboty, nic nie dostałam za nadgodziny. Chciałabym wszystkich przestrzec przed tą kobietą i życzę jej by ktoś ją potraktował tak samo jak ona traktuje pracowników.

natasza

Przestrzegam przed zbytnią rutyną i brakiem kompetencji. Nigdy wiecej wizyt u takiego weterynarza.

Zostaw opinię o Iris Gabinet Weterynaryjny Sylwia Sierpniowska-Saładyga - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iris Gabinet Weterynaryjny Sylwia Sierpniowska-Saładyga