Animal Pharma Mazowsze Biuro

Olsztyn

Opinie o Animal Pharma Mazowsze Biuro

Karolina

A ja pracę w Animal Pharmie wspominam bardzo dobrze. Pracowałam tam prawie 5 lat i nie spotkałam się ani z uniżeniem, ani z wazeliną. Wręcz przeciwnie, już od samego początku traktowano mnie z szacunkiem, co w Polsce jest mało spotykanym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Odnoszę wrażenie, że poprzedni "opiniotwórcy" chyba nigdy w tej firmie nie pracowali... lub mają zbyt wysokie ego by pracować w zespole.

ank
@Karolina 28.01.2016 11:10

ile można zarobić w tej firmie jako pracownik biurowy?

def

całkowicie potwierdzam.kto nie ma wystarczająco uniżenia i wazeliny dla nikłej inteligencji kierowników,musi odejść.zatrudnia się pokornych,miernych ale wiernych.nie można być przecież lepszym specjalistą niż kierownik ryszard sz. nie pomyłka,że z małej literki...

abc

Potwierdzam! Niestety, liczą się pieniądze i układy/więzy rodzinne. Do zarządzania pracownikami zatrudnia się osoby bez umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia. A krzyk i wulgaryzmy u niektórych to "chleb powszedni". Tak nie da się pracować! Z niewolnika nie ma pracownika! Pamiętaj, Olu!!

xyz

Firma??? Porażka!!! Nikomu nie polecam,a wręcz odradze!!! Strzeżcie się tej firmy.

Zostaw opinię o Animal Pharma Mazowsze Biuro - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animal Pharma Mazowsze Biuro