NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

Julita

Jak wyglądają wcześniej już dyskutowane zasady BHP wNCC NIERUCHOMOŚCI? Czy firma przestrzega wszystkich niezbędnych przepisów? Jest to wątek istotny dla każdego pracownika, który poszukuje bezpiecznego zatrudnienia. Wszelkie dodatkowe, konkretne opinie będą bardzo pomocne.

Julita

@motyl to o czym piszesz jest niezgodne z prawem BHP, które firma powinna bezwzględnie przestrzegać - czy ta sprawa była gdzieś zgłaszana?

motyl

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Szefostwo - tragedia, warunki pracy fatalne (jadalnia w toalecie). MASAKRA.

Hubska 60b

Nieprofesjonalna obsługa nieruchomości poniżej oczekiwań.

jaśmin

ale mówisz o lokalizacji we Wrocławiu czy w Katowicach? są rekrutacje są prowadzone obecnie w dwóch lokalizacjach - w Katowicach tylko nie wiem czy to jest nadal aktualne, we Wrocku masz umowę o pracę lub współpracę więc fajne moim zdaniem opcje do wyboru

Róża

SZANOWNI PAŃSTWO, TA STRONA POWSTAŁA BY OPINIE UDZIELAŁY OSOBY PRACUJĄCE W DANEJ FIRMIE JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE OPINIE O PRACODAWCY A NIE O USŁUGODAWCY.

gre

Są moim administratorem od roku i nigdy nie miałem problemu. Pani administratorka kompetentna i ładna czyli super. A Polacy zawsze będą narzekać.

mik01

NCC wielka pomyłka

kubek1989

Potwierdzam!!! Olewają maile, zero kontaktu, nic nie naprawiają! Skandal! Bronowice Residence Kraków

nadwiślańska-kraków

Zdecydowanie nie polecam. NCC ignoruje wiadomości na temat rażących zaniedbań w bloku. Sprawny zarządca sam by się takimi sprawami zajął, a NCC ignoruje wielokrotne prośby mieszkańców. Poza tym to jakaś firma-krzak - ich strona w sieci to jakieś nieporozumienie. Nie da się znaleźć informacji, kto jest kim w firmie, do kogo się zgłosić.

dudek

fatalny zarządca, na szczęście został u nas zmieniony na innego. Same negatywy NIE POLECAM!!!

Andy

Ja uważam, że zarządca NCC Nieruchomości jest w porządku. Nie mam problemów z dogadaniem się. Zarządzają osiedlem na którym mieszkam i jest OK, mogę ich polecić.

Wandzia

NNNNNNNNajgorszy zarządca pod słońcem!!!!!!!! szkoda mi zdrowia na kontakt z nimi

Marek

Żałosny zarządca, usterkę (nieszczelność w garażu podziemnym) zgłaszałem już z 5 razy mailowo i telefonicznie, załączałem dokumentację fotograficzną w tym czasie okres rękojmi dewelopera minął i nic nie zrobili - nie odpisują na maile. Ciekawe kto teraz zapłaci za naprawę... Bo garaż nadal cieknie przy większych deszczach. O błędnych rozliczeniach mediów i innych pomyłkach nie wspomnę. Mieszkałem już w wielu lokalizacjach w Krakowie, miałem kontakt z wieloma zarządcami - NCC jest Najgorsze!!! - to gwarancja problemów i niezałatwionych spraw.

marko79

powiem tak: mieszkam na osiedlu ligota park i cudem jest, jak dostane prawidłowo zrobione rozliczenia. Wieczne pomyłki, błędy, przeprosiny itp.. A co mnie to wszystko obchodzi, ja chce mieć tylko święty spokój, za to teoretycznie płacę bo praktycznie nie wiem za co Zgadzam się z opinią na temat pilotów - dramat!!! kontakt też ciężki - nikt nic nie wie, kogoś nie ma....

Nkita08

Dla mnie NCC to jakieś wielkie nieporozumienie. Konkrety ? Proszę bardzo - Po 2 tygodniach doprosiłam się o podanie kodu do klatki ( klika wysłanych i zignorowanych maili, kilka rozmów telefonicznych) - Problem techniczny w budynku - ignorowany przez 2 miesiące - Od 4 dni nie wjeżdżam do garażu ( zepsuł się pilot) i oczywiście nie mogę doprosić się o kontakt do firmy ,która owe piloty wyrabia ,i z która ncc wspołpacuje w tym zakresie . Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, ogólnie i w skrócie - mają mieszkańców gdzieś...

Ncc Nieruchomości
@Nkita08 01.04.2015 22:52

Szanowna Pani. prosimy o podanie jakiej nieruchomości/osiedla dotyczą wymienione uwagi. Zweryfikujemy maile i sprawdzimy zgłaszane informacje. Informujemy iż jesteśmy w posiadaniu zapasowych pilotów do garażów, które w każdej chwili możemy wydać. Prosimy o skontaktowanie się z biurem NCC. Numer telefonu: 32 781 51 80.

bloom

pracowałem w tej pożal się boże firmie, która nie ma pojęcia o zarządzaniu i kontakcie z ludźmi. Cud, że to jakoś ciągną.

vyer

Skandal. nie polecam nikomu

NCC Nieruchomości
@vyer 13.03.2015 18:53
Skandal. nie polecam nikomu

W trosce o doskonalenie poziomu naszych usług, prosimy o przedstawienie konkretnych uwag dotyczących działalności firmy NCC Nieruchomości Sp. z o.o. Dziękujemy, firma NCC Nieruchomości Sp. z o.o.

ana00

z tej firmy ostatnio znalazłam ogłoszenie w K-cach jako pomoc księgowa , pracuję w tej branży od 8 lat. Niestety nikt z tej firmy się nie odezwał na moje ogłoszenie, więc może dobrze, że tu trafiłam i poczytałam opinie.

jaro

Skandal to co ta firma wyprawia! Brak kompetencji i nieumiejętność zarządzania nieruchomościami. W Katowicach są spaleni na całym froncie!!

jane
@jaro 16.12.2014 21:14

Tak się składa, że mieszkam na osiedlu, którego zarządcą jest NCC Nieruchomości i jestem zadowolona z ich usług. Są ok.

Katowice

Najgorszy zarządca nieruchomościami. Współpraca z nimi to jakiś koszmar, nic nie potrafią załatwić, kwoty usług biorą z nieba... a jak się poprosi ich o wykaz albo oferty do wyboru to nagle nie mają na to czasu. Generalnie my z nich rezygnujemy.

zcz

NCC Nieruchomości oddział we Wrocławiu to skandal!!!! Ten oddział to żenada... Ci ludzie nie potrafią zarządzać niczym!!! Kategorycznie ustrzegłam wszystkich od tego zarządcy.... chyba że ktoś lubi jak się go ignoruje! Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.