Opinie o NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. w Warszawa

Tola Nowy wpis

Zainteresowała mnie praca jako zarządca nieruchomości. Zazwyczaj w ofertach widuje przypis o B2B jako formie zawieranej współpracy, w tym przypadku natomiast pokazała mi się umowa o pracę. Czy to wciąż aktualne?

Magda Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i wyłudzacze pieniędzy. Trzymajcie się daleko od tej firmy. Całe nowe osiedle popada w ruinę.

Dzień dobry czy zarządca nieruchomości dostaje teraz auto służbowe? Kiedyś jak była dodana oferta to o nim samym nie udało mi się odszukać wzmianki, natomiast w wymaganiach znalazło się prawo jazdy kat B. są więc organizowane jakieś podróże służbowe?

Mieszkanka Bałtyckiej 65 Nowy wpis

Dużo by opowiadać. Firma tak daremna że aż trudno w uwierzyć. Przestrzegam ewentualnych klientów. My już odliczamy dni do końca tej żałosnej współpracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Amelia

Widziałam te opinie odnośnie braku reakcji na zgłaszane przez mieszkańców problemy, jedna pani także podkreślała, że ze dwa lata temu szukany był Zarządca, do dziś nie było rotacji? A co z pozostałymi pracownikami biura? Mam już doświadczenie w obsłudze wspólnot, powiecie mi ile w tym przypadku się na niej zarabia?

Bartłomiej

Mam przyjemność współpracować z firmą od kilku lat. Stała kadra pracowników, którzy są bardzo pomocni dla klientów. Posiadają odpowiednie doświadczenie w obsłudze nieruchomości, co w tej branży ma kluczowe znaczenie.

Grzegorz Krześniak
@Bartłomiej

Ja też jestem "szczęśliwym" posiadaczem mieszkania żarzącego przez tę firmę. Niestety ciągły brak komunikacji, brak reakcji na problemy mieszkańców. Takie są realia współpracy z tą firmą.

Aneta

Witam, widziałam opinie na temat stałej kadry. Natknęłam się na pewnym portalu na ogłoszenie dla Zarządcy przy Żwirki i Wigury w Katowicach. Czy oprócz zajęcia tego stanowiska są tam również inne prace administracyjne do wykonania? Jaka liczba osób obecnie zatrudnia się w biurze? Co można napisać o atmosferze oraz organizacji pracy?

Przeszłam pomyślnie proces rekrutacji. Dotychczas jestem zadowolona z wyboru tej firmy jako pracodawcy. Praca z klientami nie należy do łatwych, wymagania mieszkańców rosną ale można liczyć na pomoc innych pracowników.

Aneta
@Marta

A możesz dać znać czym konkretnie się zajmujesz? ;)

Maciek

Z perspektywy pracownika - bardzo dobra atmosfera w pracy, wsparcie pozostałych osób w zespole sprawia, że nawet z cięższymi sytuacjami pracownik nie pozostaje sam. Wynagrodzenie zawsze na czas. Firma dająca możliwości rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy. Gdyby nie zmiany w moim życiu prywatnym z pewnością pisałbym opinie jako obecny pracownik.

Aktualność
Zarządzamy Nieruchomościamiod 22 lat. Wyróżnia nas zrozumienie specyfiki Wspólnoty, w której ważne jest zdanie jednostki. Wsłuchujemy się w potrzeby każdego oraz szukamy najlepszych rozwiązań. Zaangażowanie w sprawy codzienne, gwarantujące bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców są podstawą naszych działań.
Zarządzamy mądrze i nowocześnie, szukamy optymalizacji oraz planujemy rozwój każdej z powierzonych nieruchomości oraz Wspólnot.
Działamy w największych aglomeracjach w Polsce obsługując nieruchomości komercyjne, zabytkowe oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Współpraca z nami to możliwość rozwoju. Obsługa nieruchomości jest pracą z ludźmi - tworzymy przestrzeń dla naszych pracowników, aby jak najlepiej ich do tej pracy przygotować - szkolimy się oraz wciąż rozwijamy swoje kompetencje z zakresu obsługi klienta, efektywnej komunikacji.

Pracujemy na narzędziach, która optymalizują czas naszej pracy oraz ponoszą jakość usług.
Krzysiek

Ze ta firma jest jeszcze na rynku to cud, na nowym osiedlu na brynowie weszli razem z deweloperem, ale zaraz pewnie będą musieli się pakować

Kamil

Co określasz mianem dramatu? Twój komentarz zbyt wiele mi nie mówi, dlatego też chciałbym, abyś go po prostu sprecyzował. Chcę ustalić, jak ogólnie pracuje się w tej firmie, dlatego mam cichą nadzieję, że dzięki Tobie uda mi się to zrobić. Wyjaśnisz?

Waldek

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca i stąd te narzekania? Trzeba się starać a nie biadolić.

Kuba

Narzekać łatwo gdy nie ma sie wglądu w środek firmy. A tutaj problem nie leży w pracownikach, tylko głębiej. Ogarnianie 7 nieruchomości na raz, gdzie na każdej kilkaset mieszkańców potrzebuje szybkiej reakcji, informacji niestety nie jest łatwe. Za mało pracownikow. Do tego blokowanie niektórych działań przez szefostwo i zadawanie tych niepotrzebnych. Nieprzyjemna atmosfera w pracy nakrecana przez jedna osobę, której jeśli sie podpadnie to wylot. Stres, do tego niestety ciągle wysłuchanie nieprzyjemnych, czasem wręcz obraźliwych komentarzy od mieszkańców, nie raz będąc bez winy. To wszystko wpływa na jakość i skuteczność pracowników. Wiele do zmiany przez "górę". Jeśli firma nie zainwestuje w jakość, a nie ilość, to marny jej los.

Lilia
@Kuba

Pracowałam w tej firmie dość długo, jak na tą firmę to nawet bardzo długo... największym problemem tej firmy jest jej właścicielka i zarazem(usunięte przez administratora) Z jakiegoś powodu uważa, że ludzie powinni dla niej pracować za grosze i najlepiej 24h. Jak tylko wchodziło się do biura czuć było w powietrzu jad. A że ma duże potrzeby lansowania, to i pieniądze są na to potrzebne. Kompletnie nie potrafi zarządzać a wszystko co ma to dzięki "kolegom" Przerost formy nad treścią a pracownicy tam się ciągle zmieniali. Nie wiem jak teraz ale za moich czasów, siedziba w Warszawie to było "wynajęte" 1 m2 po to żeby szumnie było, że siedziba w Warszawie.

Natalia

Firma jest dobra tylko trzeba się starać żeby tu utrzymać się!!!

Jak zmieniliście zarządcę?

Róża

SZANOWNI PAŃSTWO, TA STRONA POWSTAŁA BY OPINIE UDZIELAŁY OSOBY PRACUJĄCE W DANEJ FIRMIE JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE OPINIE O PRACODAWCY A NIE O USŁUGODAWCY.

@Róża

Co w przypadku kiedy pracodawca i usługodawca jest ta sama osoba?:) dziwie sie ze ta „firma” jeszcze istnieje.

X

Moge Cie prosić o jakiś kontakt ? Mamy ten sam problem z tym zarządca ale jeśli chodzi o wasze osiedle problem leży gdzie indziej ????

Dulu

Profesjonalnie, konkretnie. Polecam Moje sugestie dla NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.: Bardzo miła i szybka obsługa

@Dulu

Chyba to jakaś pomyłka. Miło i szybko to żart.

Julita

Pamiętaj, że każdy może mieć zupełnie różne wrażania, nawet jeśli mamy do czynienia z tą samą firmą - w tym wypadku z NCC NIERUCHOMOŚCI. Może napiszesz Nam coś więcej? Jeżeli opisałbyś w sposób szczegółowy swój problem, to może moglibyśmy Ci coś doradzić.

@Julita

Pracowałam w tej firmie i chcę wszystkim powiedzieć żeby trzymali się z daleka od tej firmy.

Julita

Dalej wiemy jedynie tyle, że byłeś pracownikiem firmy NCC NIERUCHOMOŚCI i nam jej nie polecasz. A chyba sam przyznasz, iż to raczej niewiele informacji. Jeszcze raz Cię zatem proszę, żebyś podał tu jakieś szczegóły, ściśle dotyczące warunków pracy w tym miejscu. Zacznij może od powiedzenia, jak długo tam pracowałeś. Dasz radę?

czemu?

Czy mógłby ktoś polecić firmę NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Listek

Nie polecam

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.?

NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 36 ocen.

NCC NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.