Beatur Polska Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Beatur Polska Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beatur Polska Sp. z o.o.

animka

Nie wiem komu Pani Beata poleciła napisać taką twórczą opinię, ale możliwe, że zrobiła to sama...Miałam okazję zetknąć się jako pracownik (opiekun) i szczerze odradzam \"współpracę\" z tym biurem. Nie dość, że ogranizacja, to jeden WIELKI BAJZEL to jeszcze na wypłatę musiałam (nie tylko zresztą ja) czekać ponad 2 mce! Za zaledwie jeden turnus!!! Szefowej w biurze nigdy nie można zastać, bo prowadzi interes w innym miejscu, a telefonów nie odbiera.

były pracownik

Dobra, dobra, a teraz tak szczerze. pracowałam, wiem. Sielanki nie ma (jak w każdej firmie). Z tymi zarobkami to nie przesadzajmy... Aspekt na który warto zwrócić uwagę, to szefowa firmy - Pani Beata Smoleń. Uwazam, że warto zetknąć się w życiu z taką osobą. Zdecydowana, wymagająca, ambitna, pracowita, zaradna, bardzo cwana, z głową do interesu. Czasem ciężko się z nią pracuje, to fakt, ale suma sumarum ta współpraca jest na plus. Wiele mozna się od niej nauczyć.

Zostaw opinię o Beatur Polska Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beatur Polska Sp. z o.o.