Krzysztof Pytlak Soke Center

Adres: Bp. Filipa Padniewskiego 22 lok. 25, 31-982 Kraków

NIP: 6781503933 REGON: 351571200

Krzysztof Pytlak Soke Center
0 0 6 5 1

Opinie o Krzysztof Pytlak Soke Center

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Krzysztof Pytlak Soke Center? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w Soke Center Poland Krzysztof Pytlak? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

anonumus
@Administrator 22.02.2018 11:43

NIc się nie dzieje , Soke ma chyba 2 uczniów w Krakowie Warto uderzyć się w pierś i popatrzeć w lustro. Ludzie nie przychodzą na zajęcia bo ktoś ma 10 dan, wystarczy poczytać w internecie Osoba z 10 danem w wieku 30 lat?? bzdura i brak szacunku do sztuk walki.

anonymous
 Opinia

Długa historia. Odczucia jak najbardziej trafne. Co do ewentualnych publikacji, to na 99% żadnych nie było, gdyż pan Krzysztof - choć w pewnym zakresie niezły technicznie - raczej nie byłby w stanie napisać dobrego tekstu. To nie złośliwość, lecz fakty - on nie ma nawet matury i sądzę że właśnie braki w edukacji rekompensuje przez nadawanie sobie kolejnych tytułów. Nie jest to sprzeczne z prawem, krzywdy nikomu nie robi, a że sam się z tym dobrze czuje, to już jego sprawa :)

Tak7Nie

mały Ninja
@anonymous 10.01.2018 13:05

Dziękuję bardzo za opinie, trafnie ujęte, własnie odczucia miałem takie że technicznie wie o co chodzi, jednak pozostaje duży problem z komunikacją, bardzo gburny, patrzący z góry na innych, mało kontaktowy człowiek. Nie zmienia to faktu, że nadawanie sobie stopni samemu nie jest chyba zgodne z prawem, przecież musi zebrać się komidja, egzamin, etc....

Tak2Nie

mały NINJA
 Opinia

Dzień dobry, czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć jakie umiejętności reprezentuje sobą Soke Krzysztof Pytlak? Szukałem w sieci ale niestety nie ma żadnych informacji gdzie zdawał i kiedy na swoje stopnie mistrzowskie. Pytam ponieważ sam Pan Krzysiek tytułuje się Soke , a przecież 10 dan do czegoś zobowiązuje, napisał jakieś publikacje? może wyszkolił na mistrzów kilkadziesiąt osób? ma swoją szkołę? miałem przyjemność być na jego zajęciach na śląsku i mam mieszane uczucia co do jego umiejętności proszę o jakąkolwiek informacje

Tak2Nie

Zostaw opinię o Krzysztof Pytlak Soke Center - Kraków