Soke Center Poland Krzysztof Pytlak

Kraków

Opinie o Soke Center Poland Krzysztof Pytlak

anonymous

Długa historia. Odczucia jak najbardziej trafne. Co do ewentualnych publikacji, to na 99% żadnych nie było, gdyż pan Krzysztof - choć w pewnym zakresie niezły technicznie - raczej nie byłby w stanie napisać dobrego tekstu. To nie złośliwość, lecz fakty - on nie ma nawet matury i sądzę że właśnie braki w edukacji rekompensuje przez nadawanie sobie kolejnych tytułów. Nie jest to sprzeczne z prawem, krzywdy nikomu nie robi, a że sam się z tym dobrze czuje, to już jego sprawa :)

mały Ninja
@anonymous 10.01.2018 13:05

Dziękuję bardzo za opinie, trafnie ujęte, własnie odczucia miałem takie że technicznie wie o co chodzi, jednak pozostaje duży problem z komunikacją, bardzo gburny, patrzący z góry na innych, mało kontaktowy człowiek. Nie zmienia to faktu, że nadawanie sobie stopni samemu nie jest chyba zgodne z prawem, przecież musi zebrać się komidja, egzamin, etc....

mały NINJA

Dzień dobry, czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć jakie umiejętności reprezentuje sobą Soke Krzysztof Pytlak? Szukałem w sieci ale niestety nie ma żadnych informacji gdzie zdawał i kiedy na swoje stopnie mistrzowskie. Pytam ponieważ sam Pan Krzysiek tytułuje się Soke , a przecież 10 dan do czegoś zobowiązuje, napisał jakieś publikacje? może wyszkolił na mistrzów kilkadziesiąt osób? ma swoją szkołę? miałem przyjemność być na jego zajęciach na śląsku i mam mieszane uczucia co do jego umiejętności proszę o jakąkolwiek informacje

Zostaw opinię o Soke Center Poland Krzysztof Pytlak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soke Center Poland Krzysztof Pytlak