Opinie o Ocean-Tech Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ocean-Tech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ocean-Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocean-Tech Sp. z o.o. w Gdańsk

Rybka cd

Rozmowa kwalifikacyjna przypominała bardziej przesłuchanie niż rozmowę. Panowie wypytywali o wszystko łącznie z tym czy posiadam dzieci! (tego typu pytania są całkowicie zabronione!) Skandal i brak profesjonalizmu na całej lini. Oczywiście ja nie mogłam mieć żadnych pytań, nie raczyli nawet poinformować na rozmowie czy też w ogłoszeniu jaki jest zakres obowiązków na danym stanowisku,wynagrodzenie czy chociażby rodzaj umowy. Zero merytoryki. Żałuję poświęconego czasu na odwiedzenie tych Państwa.

Ona
@Rybka cd

Rybka - i to jest merytoryczna wypowiedź. Szkoła, że tak mało osób opisuje swoje przygody z rozmów rekrutacyjnych. Chciałam do nich wysłać CV, teraz widzę, że dobrze zrobiłam wstrzymując się.

Maria
@Ona

Bardzo zniecheca opis tej rozmowy rekrutacyjnej, czlowiek sie dwa razy zastanowi zanim wysle cv jednak :(

Ryszard
@Ona

Ja myślę że powinnaś spróbować. Może miałabyś zupełnie inne odczucia z rozmowy bo to zależy od kandydata. Ja mam zamiar wysłać CV i wtedy zdecyduje co dalej. Co myślisz?

Ona
@Ryszard

Myślę, że jesteś botem albo pracownikiem @gowork. Jakie można mieć odczucia jeśli pracodawca zadaje pytania o to czy kobieta ma dzieci? Jest to niezgodne z prawem aby zadawać takie pytania i po prostu nie na miejscu. Ale już zrobiłam rozeznanie u osób które miały styczność z tą firmą. Janusze biznesu moim zdaniem i tyle.

Urszula
@Ona

Wiesz, faceci chyba trochę inaczej podchodzą do tematu. Mnie osobiście też takie pytania oburzają. A powiedz jak robiłaś te rozeznanie u osób które znają firmę to co mówili o pracy tam jeszcze?

Ona Nowy wpis
@Urszula

Inaczej? Kobiety (pracodawcy) robią dokładnie to samo. Chodzi im o dyspozycyjność. A wystarczy zatrudnić osobę po 40 to większa szansa, że ma starsze dzieci i nie będzie chodzić na zwolnienia. Jak się zaprasza na rozmowy kobietę w przedziale 25-35 lat ciężko wymagać aby nie planowała lub nie miała dzieci. Może na stary niech padnie pytanie "czy ma pani usuniętą macicę?".

ja Nowy wpis
@Rybka cd

Byłam na rozmowie w tym okresie. Nikt mnie nie pytał o ilość posiadanych dzieci oraz o ich wiek . Warunki zatrudnienia transparentne: okres próbny to umowa zlecenie na 3 m-ce, a po okresie próbnym umowa na czas określony. Wynagrodzenie akceptowalne ( po okresie próbnym wyższe ), dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny. Zdarza się praca pod presją czasu, ale w innych firmach również się to zdarza

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Ocean-Tech Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Serwisant.

Janusz Nowy wpis

Jeżeli jesteś gotowy na pracę z dużą odpowiedzialnością za śmieszne pieniądze, gdzie dodatkowo nakładają na Ciebie presję czasu, gdy wykonywane zadanie potrzebuje precyzji i skupienie to ta firma jest dla Ciebie. Pracodawcy płacą i wymagają wszystkiego, od operatora koparki, po czyszczenie kostki brukowej a w między czasie spawanie konstrukcji stalowej, najlepiej żeby jeszcze robić to z uśmiechem na twarzy bo przecież CI PŁACĄ TAK WYSOKIE WYNAGRODZENIE, (mniejsze niż w biedronce na kasie). Serwisant sprzętu nurkowania= ślusarz, kierowca, elektryk, hydraulik, murarz, ogrodnik, konserwator. Praca dla desperatów bo nikt normalny tam długo nie wytrzyma.

Rybka

Panowie wspólnicy marnują czas potencjalnych pracowników. Rozmowa przypominała

Firma Ocean-Tech Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
SylwekKieliszek

Niestety szef nie ma ludzkich odruchów, jest nie wyrozumiały. Nie chciałbym znów tam trafić.

admin

Jak traktuje się pracownika w firmie Ocean-Tech S.C.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ocean-Tech Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ocean-Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ocean-Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ocean-Tech Sp. z o.o.
  • Perseusza 9