Opinie o Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży w Dziemiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży w Dziemiany

Ela Nowy wpis

Szczerze odradzam to miejsce. Córka była na obozie.. ogólna tragedia. Do teraz o tym myślę i mam wyrzuty że dałam się „wyprosić zamiast wszystko sprawdzić????. Okropna stajnia : ludzie, warunki, atmosfera, podejście do dzieci, jedzenie a pieniążki niemałe.

@bk Nowy wpis

Tak

@aniela Nowy wpis

Miła atmosfera cudowni ale i wymagający trenerzy i opiekunowie Kochane konie duża możliwość rozwoju podczas treningów oraz możliwość zdobycia odznaki jeździeckiej przy wyspecjalizowanej kadrze

Alba. Nowy wpis

Brud ,brazowe umywalki i toalety,,prysznice zagrzybiale i wiadra z podpaskami po poprzednich mieszkańcach.Sciana zalana albo brudna od wymiocin.Mamy zdjęcia. Pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) Haos ,zaniedbanie i brak dobrej ręki w prowadzeniu ośrodka Opryskliwa kobieta ,której nie można o nic zapytać. Dopuszczają człowieka do pracy bez ubrań,umowy o prace i przeszkolenia BHP. Menager z pogarda traktowal i wypowiadał się o człowieku, który przyjechał 600 km do pracy bo okazało się, że jest Ronem .Nazwał go głupkiem i ptal czy go kiedyś widział psycholog .Kiedy wzięłam go w obronę i pytałam dlaczego nie dopełniono formalności związanych z umową o prace powiedziano mi że go zwalniają bo on molestuje kobiety i one właśnie piszą notatkę w tej sprawie .Chcieliśmy, żeby one poszły z nami na Policję to niechciano tego uczynić. Wszystko to czysta manipulacja ,zastraszanie i oszerrstwa!.Oczywiście za dwa dni pracy mu nie zapłacono bo przecież nocował tam i potraktowano to jak wizytę w hotelu. Nieludzkie traktowanie, bezczelność i prostactwo. ŻAL ZWIERZAT !

Daga76

Tragedia. Moje dziecko jest w szpitalu po zarażeniu się tężcem. Ośrodek nie spełnia podstawowych warunków higieny. (Konie nie są szczepione) Sprawą zajmę się w niedługim czasie będę państwa informować po rozpoznaniu sprawy którą zajmuje się adwokat. Niestety dla dobra sprawy nie mogę na chwilę obecną podać szczegółów. Będą dostępne po przeprowadzonych badaniach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Tomasz

Bardzo poważna sprawa? ??

Natalia

Bardzo odradzam; odnośnie właściciela padły bardzo poważne zarzuty odnośnie pedofilii. Polecam materiał / http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2018-07-04/skandal-w-osrodku-jezdzieckim-na-pomorzu-trener-molestowal-nastolatki/

Agnieszka Budzyńska

Byłam u nich wychowawcą na obozach przez dwa lata i z czystym sumieniem mogę polecić - są bardzo ogarnięci.

Justa

Pracowałam tam w sezonie trzy lata temu. Szef bardzo konkretny i słowny, ogólnie fajna praca, fajne konie, fajne miejsce. Teraz w Germanii zarabiam więcej, ale dobrze wspominam stare czasy i pana Marcina.

Zostaw merytoryczną opinię o Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży - Dziemiany

• Jak się pracuje w Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży?

Zobacz opinie na temat firmy Izabella Podpora Ośrodek Jeździecki Pegaz Import- Export Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci I Młodzieży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Górna 3
    83-425 Dziemiany