PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C.

Toruń

PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C.

Opinie o PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C.

trt

no ja na przykłąd widziałem że jakiś czas temu firma Personality - doradztwo personalne szukała konsultanta do spraw rekrutacji w Warszawie, ale teraz nie mają żadnych ofert

Coś zmieniło się w firmie PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERSONALITY DORADZTWO PERSONALNE S.C.