Ar-Mar S.C. Mariusz Grot Arkadiusz Kozłowski Sklep Biker

Opinie o Ar-Mar S.C. Mariusz Grot Arkadiusz Kozłowski Sklep Biker

Bardzo fajna atmosfera, dobry kontakt z szefostwem. Wszyscy w miarę elastyczni, oczywiście płaca zawsze mogłaby być lepsza.

Znacie kogoś kto pracował w firmie Ar-Mar S.C. Mariusz Grot Arkadiusz Kozłowski Sklep Biker ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Ar-Mar S.C. Mariusz Grot Arkadiusz Kozłowski Sklep Biker - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ar-Mar S.C. Mariusz Grot Arkadiusz Kozłowski Sklep Biker