Opinie o Beata Wolińska Abe-Bike w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Beata Wolińska Abe-Bike. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Beata Wolińska Abe-Bike o rekrutacji.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Wolińska Abe-Bike w Wrocław

Javus

Z trzech zajeżdżonych przez szalonego osiemnastolatka rowerów zrobiłem jeden i traktując go należycie używałem bezproblemowo przez lat piętnaście. I używałbym dalej, ale osiągnąwszy wiek emerytalny zachciało mi się do wnoszenia na drugie piętro coś lżejszego. Rezultatem poszukiwań był zakup w sklepie Abe-Bike w porcie przy ul. Kleczkowskiej 52. Koszt ok. 2000 zł, z logiem szwajcarskim w dwóch widocznych miejscach (co prawdopodobnie miało znamionować solidną jakość) i dopasowany do mnie jak ulał. Jednak z tą rzekomo szwajcarską jakością coś nie wyszło, bo jeszcze na gwarancji w rowerze podczas jazdy zaczęło coś dziwnie kołatać. Jadąc i pedałując nie dało się zlokalizować miejsca oraz przyczyny stukotu, natomiast podczas kręcenia pedałami zawieszonego roweru kołatanie nie występowało. Szczyt irytacji takim stanem rzeczy poprowadził mnie do sprzedawcy, ale okazało się, że w porcie tego sklepu już nie ma. I żadnej informacji gdzie szukać. Na przeglądanych stronach internetowych widniał tylko namiar na Kleczkowską 52 z głuchym telefonem i nic poza tym. Nb. tak jest do dziś. Potem nastąpiły dziejowe zawirowania ważniejsze od kulawego roweru. Kiedy mogłem wrócić do problemu i udało mi się zdobyć nowy numer telefonu sprzedawcy było tuż po gwarancji. Nawiązałem kontakt, opowiedziałem dokładnie co dolega. Zaproszony przyprowadziłem i zostawiłem rower do leczenia. Wymieniono (usunięte przez administratora) Zapłaciłem, ale jeszcze nie dojechałem do domu jak wystąpiły znajome stukoty. Kolejną „naprawą” była wymiana modułu (tandetna nowoczesność) osi przekładni. Zapłaciłem. Rezultat analogiczny. W różnych odstępach czasu – bo nie ma się go nigdy na tyle by cały poświecić na użeranie się z bublem i takim samym „fachowcem” – dwa razy jeszcze oddawałem rower do przeglądu. Po ostatnim tradycyjnie nieskutecznym zadzwoniłem do tego „mechanika jak z koziej... (niedopowiedzenie)” z łagodną pretensją. Na to usłyszałem żebym mu powiedział co on ma wymienić to wymieni. To już było ponad moją świętą cierpliwość więc powiedziałem, że oddaję rower do prawdziwego fachowca, natomiast żałosne poczynania abebike odpowiednio ocenię w miejscu do tego przeznaczonym. Na to usłyszałem gdzie on ma takie oceny i żebym więcej nie dzwonił, po czym chamsko się rozłączył. Zatem niniejszym wystawiam skrajnie negatywną ocenę i ostrzegam wszystkich rowerowiczów, by omijali tą żenadę szerokim łukiem: ABE-BIKE Beata Wolińska 886 462 781 pl. Macieja 18

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Wolińska Abe-Bike - Wrocław

Beata Wolińska Abe-Bike
  • Kleczkowska 52