Sklep i Serwis Rowerowy Bike Boys

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Sklep i Serwis Rowerowy Bike Boys

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep i Serwis Rowerowy Bike Boys

niauoli

Ja niestety też się na nich zawiodłam. Swego czasu zostawiłam tam sporo kasy, bo stary rower się często psuł. Dzisiaj poszłam z nowym rowerem, żeby mi dokonali drobnej naprawy a koleś stwierdził, że mam dać do naprawy tam, gdzie kupiłam ten rower. W takim razie już nic tam nigdy nie kupię i odradzę zakupy moim znajomym.

Napewnokonkurencja

Taaaaaaaaaaaaki ch*j. Nigdy więcej nie zrobię tam przeglądu. Serwisant miał "hamulce" przed robieniem hamulców, szprychy dociągał wzrokiem, tarcze robione jakby podchodził do nich "na tarczy", nie miał "oleju" w głowie żeby uzupełnić olej mineralny, jak miał wymienić klocki to przypomniało mu się, że musi na "klocka", a pedały to mi rozkręcili, pedały. Po tym "łańcuszku" nieszczęść wymienili mi jeszcze łańcuch, który dziwnym k...wajegomać trafem (wymieniany 4 dni przed serwisem) spier..olił się jak wojska szwedzkie na Częstochowę. Prosiłem 150 k..wa razy. Zróbcie porządnie. Bo jestem Januszem i płacę. Olali bo widzą, że cebulak-amator przyszedł. Ch..j! Totalne dno i ch.jnia z makaronem tagliatelle. Może chłop miał kaca albo zeżarł za dużo drożdżówek z rokpolem i nie szło mu robić, zrozumiałe. Ale smrodu to narobię. I to nawet nie za to. Za to, że nagoniłem im dwóch kupców na rower, a zachowali się jak łase na makowca stare ciperaty z podwórkowego kółka różańcowego. Ch..j!

NOZO

Witam łyżkę dziegciu chciałem dołożyć. Koleszce wymienili łańcuch zębatkę i pedały okazało się, że to wina siodełka które trzeszczało ale klient ogolony z kasy. Dętka 15 zł ale z wymianą 35 zł ;-). Mi źle serwisowali amortyzator zamiast smaru specjalnego do amortyzatorów dali olej !!! i tak 4 razy przez 4 miesiące amorek się zatarł (olej wyciekał ba lał się wręcz) serwis umywa ręce. Obrośli w piórka i tyle. NIE POLECAM !!! OGOLĄ WAS !!!

Zostaw opinię o Sklep i Serwis Rowerowy Bike Boys - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep i Serwis Rowerowy Bike Boys