Opinie o Restauracja Egipt w Mielno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Restauracja Egipt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Restauracja Egipt o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Egipt w Mielno

Patryk Nowy wpis

Ta restauracja to porażka jednym słowem zamówienia pomylone to pierwsze, drugie do sałatki greckiej wcisnęli mi starą fete smakowała jak drożdże od razu się zorientowałem, że coś nie gra.. gdy zwróciłem uwagę obsłudze jakiś gówniarz przeprosił powiedziałem, że za to nie zapłacę i miało to zostać odliczone od rachunku.. sądząc po tym, że rachunek na kartce został wypisany odręcznie, uważam, że mają tam miejsce (usunięte przez administratora) skarbowe a po kwocie jaka na nim widniała sałatka ze starą fetą i tak była ujęta w kwocie do zaplaty … OMIJAĆ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM

Teresa Nowy wpis

Nie polecam podczas pobytu w Mielnie 3 razy odwiedziliśmy restauracje i za każdym razem było coś nie tak : to zamówienie trafiło do kogoś innego trzeba bylo dlugo czekac ,to otrzymane danie nie zgodne z zamówieniem . Proszę uważać na otrzymane rachunki zawyżona waga otrzymanej ryby. ryba flodra tusza liczona jako filet

Sokół Nowy wpis

Powiem krótko jedzenie tragedia na pizze czeka się dlugo i jeszcze trzeba się prosiac o nią kelnerki nie mają pojecie co się dzieje z twoim zamówieniem szklanki tak jak ktoś wspomnial wcześniej brudne ogólnie nie polecam

Aneta Nowy wpis
@Sokół

Serio brudne szklanki? A nie prosiłeś o wymianę ani nic? :/ A chociaż smakowało? Podobno im dłużej się na coś czeka tym satysfakcja jest lepsza. ;p

Ilona

Szklanka do napoju w stanie tragicznym po poproszeniu o wymianę dostałam szklankę w jeszcze gorszym stanie, jedzenie ok ale personel tragedia mylą zamówienia lub nawet gubią nie polecam

Bożena
@Ilona

Ale to tylko jakaś pojedyncza sytuacja czy często u nich takie rzeczy się dzieją?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Restauracja Egipt odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bronisław

3 zł za godzinę na rękę i to jeszcze w sezonie? Taka stawka była tu ponoć kilka lat temu. Wciąż tyle jest? Może chociaż napiwki ratują wypłatę? Jako kelner wiem że na napiwkach można zarobić ponad trzykrotność wypłaty. To jak są tu sensowne napiwki, stawka godzinowa poszła w górę?

Byłam dziś w restauracji Egipt,masakra, zamówiłam szarme z kurczaka, mięso było stare myślę że albo przyrządzone wczoraj albo w ogóle wcześniej i rozmrożone A dla goście tylko podgrzewane, mięso dziwnie pachniało kwasem i miało dziwny posmak, poprosiłam kucharza o wyjaśnienie tego A w odpowiedzi dowiedziałam się że on to właśnie świeżo usmażył i był wiele oburzony że prosiłam o wyjaśnienie, zero przeprosiny i czegokolwiek,to nie pierwszy raz jest taka sytuacja nie tylko moja,jest niedrogo ale nie polecam bo tylko frytki były smaczne i surówka, a mięsko do śmieci, jedyne świeże rzecz to pizza ale też nie za smaczna

karol

Do restauracji to temu miejscu daleko jak z połódnia polski na pólnoc,dostałem dorsza niedosmażonego,pierogi ruskie były wszystkie rozgotowane widocznie w kuchni zapomnieli że jest wstawili..Nie.Polecam!Z daleka od tego miejsca!

Justyna

Słyszałam tylko że pracownicy w sezonie mają 3zł/godz.na rękę. Żeby wyrobić w miarę normalną pensje muszą pracować sporą ilość godzin. .

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Egipt - Mielno

Restauracja Egipt