Stajnia Biały Borek S.C. Beata Kucharska Krzysztof Bociąga

Biskupice

Opinie o Stajnia Biały Borek S.C. Beata Kucharska Krzysztof Bociąga

ce'nedra

Również zgadzam się z opiniami dotyczącymi właścicielki na wielki minus.

go#home

Zgadzam się z powyższą opinią. On na plus. Ona na wielki minus. Pisze prawdę po pracy tam. Nie polecam

megi

Ja nie polecam pani właścicielki (straszna osoba, bardzo chamska, bardzo źle traktuje pracowników)!

PP

Pracowała tam jakis miesiąc temu brunetka,o brazowych oczach i ciągłym uśmiechu na twarzy. Niestety nie znam jej imienia :( Była na koncercie (usunięte przez administratora), była ubrana w czarno-białą koszule. Mam nadzieje, ze spotkam jeszcze w Białym Borku.

Zostaw opinię o Stajnia Biały Borek S.C. Beata Kucharska Krzysztof Bociąga - Biskupice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stajnia Biały Borek S.C. Beata Kucharska Krzysztof Bociąga