MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.

Jerzy

MEGA SERVICE CENTRUM jak widzę ciągle się rozwija i poszerza zakres swoich działań. Czy praca jest tak dobra , że nie macie potrzeby pisania?

marek

poszukiwanie nowych rynków zbytu.. jak ja nie lubię tego określenia :) ale praca fajna, to trzeba przyznać bez dwóch zdań :) Ciekaw jestem jakie zarobki

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.