McDonald's Restauracja

Leszno

Opinie o McDonald's Restauracja

Jaca

Witam teraz tam pracują Ukraińcy i niech oni tam jedzą jeździłem na Ukrainę zawodowo i wiem jaki tam syf panuje nie zjem nic co oni przygotowywali.

Jaca

Witam teraz tam pracują Ukraińcy i niech oni tam jedzą jeździłem na Ukrainę zawodowo i wiem jaki tam syfon nie tonę niczego po nich

fubu

Mam takie same zdanie, Dosłowny obóz pracy!!!!! Tylko narzekają ( Przyspiesz, szybciej, szybciej, czemu jeszcze nie zrobione ) Zatrudnili mnie jako osobę niepełnosprawną, szef dostawał miesiąc w miesiąc pieniądze od Państwa i to nie mało 90% wypłaty brutto, a traktowali mnie jak szmate . Wynagrodzenie większe niż minimalna krajowa ale nie za taką prace, no i nie wspomnę że oferowali więcej! BAJKI DLA NAIWNYCH Nie polecam. Ale jak sam chcesz sprawdzić?

Dzierże w skióze
@fubu 31.05.2016 22:08

W takim razie naprawdę cieszę się, że tu jestem. Będzie dziwne to, co teraz zostało napisane, ale firmy nie ocenia się po jednej osobie. Znane mi były przypadki zgłaszania licznych molestowań seksualnych kobiet, pijanych pracowników i różnych innych 'odstępstw' - niestety, szef nie reagował, Ci ludzie nie byli nawet przeniesieni gdzie indziej, żadnej rozmowy z nimi. W innej miejscowości koordynator potrafił interweniować na samą już informację na temat zmian czy zdjęcia kogoś z grafiku - pomijając oczywiście obowiązki, zarobki, armosferę itp., nie narzekajcie, to jest ciężka i odpowiedzialna praca, wbrew pozorom choć słabo płatna. Wiedzieć pewne rzeczy lub znać fakty intuicyjnie do przodu. Praca w biurze i w terenie to też nie jest praca tylko przy kawie. Podstawą jest szczerość, mówicie? To zależy z kim - to trzeba wiedzieć, a mądry Polak po szkodzie. Wyrozumiałości, ciepła i tolerancji nikt nie docenia, a jak już niepotrzebne to na śmieci, trzeba patrzeć na siebie w każdym przypadku.

siemaneczko

Masakra pracowałam tam 3 miesiące najgorsza praca w moim zyciu....istny obóz pracy człowieka traktuja jak śmiecia...ha ha zarobki śmieszne do pracy która się wykonuje....I ta Marzenka niewydarzona i tej jej pytaniaa masz tatuaże masz chłopaka i takie taam co ja to obchodzi masakra....Nie polecam !!!!!!!A dla hejterów zatrudnij sie tam a bedziesz wiedział jk jest...

polo

Nie pracujcie w tej Firmie to wykańczalnia.Pracujesz jak wół a zarobki marne.Traktują cię jak zło konieczne.Unikajcie tej Firmy szerokim kołem.

xxxxxxxx

Popieram w 100% praca dla zdesperowanych ;-P Robiłem 3 miechy i podziekowałem ;-P

były

praca beznadziejna, [usunięte przez moderatora] , zarobki takie że kot napłakał, szef wykańcza ludzi fizycznie i psychicznie. tam kodeks pracy służy do podcierania sobie 4 liter bo szef go wcale nie przestrzega nie raz miał sprawę w sądzie pracy odradzam ludzie uciekają stamtąd nawet po godzinie pracy!!!! praca dla zdesperowanych

Zostaw opinię o McDonald's Restauracja - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Restauracja