Marysieńka Restauracja Stefan Jakubowski

Lisowo

Opinie o Marysieńka Restauracja Stefan Jakubowski

kot

pracowalam,pracowalam. Milo wspominam kolezanki i gosci. Szefostwo porazka. Wiecznie szukaja dziury wcalym. Szatnia personelu,tragedia. Kasa w tych czasach to porazka. Ale zawsze bylo tak ze szef wiedzial ile my mamy napiwkow i troche zawyzal. Nie polecam pracy tam,trzeba miec nerwy ze stali. Nie legalne remanenty itd. Nazywa ludzi zlodziejami,a chyba sam nim jest. Porazka...

job

Ogólnie jedzenie ok, ale wystrój nie zmienił się od dobrych kilku lat!!!!!!!!!!Toalety pozostawiają wiele do życzenia(...),brak słów!!!Obsługa bardzo dobra!!!!

Zostaw opinię o Marysieńka Restauracja Stefan Jakubowski - Lisowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marysieńka Restauracja Stefan Jakubowski