Jakubowski Stefan P.H.U Magdom Restauracja Marysieńka

Lisowo

Jakubowski Stefan P.H.U Magdom Restauracja Marysieńka

Opinie o Jakubowski Stefan P.H.U Magdom Restauracja Marysieńka

kot

pracowalam,pracowalam. Milo wspominam kolezanki i gosci. Szefostwo porazka. Wiecznie szukaja dziury wcalym. Szatnia personelu,tragedia. Kasa w tych czasach to porazka. Ale zawsze bylo tak ze szef wiedzial ile my mamy napiwkow i troche zawyzal. Nie polecam pracy tam,trzeba miec nerwy ze stali. Nie legalne remanenty itd. Nazywa ludzi zlodziejami,a chyba sam nim jest. Porazka...

job

Ogólnie jedzenie ok, ale wystrój nie zmienił się od dobrych kilku lat!!!!!!!!!!Toalety pozostawiają wiele do życzenia(...),brak słów!!!Obsługa bardzo dobra!!!!

Zostaw opinię o Jakubowski Stefan P.H.U Magdom Restauracja Marysieńka - Lisowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakubowski Stefan P.H.U Magdom Restauracja Marysieńka