Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt

Skarżysko - kamienna

Opinie o Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt

EVE

Bardzo ciepło wspominam pracę w Perfekcie. Super atmosfera, fajni ludzie i przesympatyczni słuchacze.

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt - Skarżysko - kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt