Brovaria Brovar Hotel Restauracja

Poznań

Opinie o Brovaria Brovar Hotel Restauracja

Oszukany1

Uwaga na obsługę hotelu, inne ustalenie telefoniczne podczas rezerwacji, a inne podczas płacenia za pobyt. [usunięte przez admina] na każdym kroku. Różne standardy pokoi w tej samej cenie. Można trafić na bardzo duży pokój lub bardzo mały i zapłacić tyle samo - loteria. Ponadto w barze można palić, więc smród z papierosów jest wszechobecny. Niepolecam tego hotelu.

klientka
@Oszukany1 22.02.2012 10:30

Widać, że napisała to konkurencja lub były, zwolniony pracownik. Typowe na forach, tym bardziej, że to jedyny wpis :)

Zostaw opinię o Brovaria Brovar Hotel Restauracja - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brovaria Brovar Hotel Restauracja