Awiw Sebastian Bigaj

Kraków

Opinie o Awiw Sebastian Bigaj

bubu

Pracwałem tam sezonowo a potem dłuzszy czas, trzeba miec charakter i duze j... Zeby dac sobie rade u panstwa B. Ale robota przednia mozna nabrac doswiadczenia w zawodzie. Jak ktos chce pracowac to bez problemu da sobie rade. Wyplacalnosc w 100% a stres w pracy maja slabi lub nie douczeni. Zawsze wlasciciele odnosza sie do mnie z szacunkiem i nie pozwola przejsc kolo knajpu obojetnie choc kawe ale musze wypic bo by sie obrazili aktualnie tam nie pracuje ale z checia czekam na wolne miejsce

bubu

byłypracownik

no to chyba jestes z rodziny...,bo ja pracowalem tam dosc długo i moze ze dwa razy dostałem pieniądze na czas,a bezstresowego dnia jagos nie moge sobie przypomniec

Zostaw opinię o Awiw Sebastian Bigaj - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awiw Sebastian Bigaj