Carska S.C.

Legionowo

Opinie o Carska S.C.

olga

nie wyplacane pensje na czas, niskie stawki na umowach, pracownicy okradaja regularnie firme, wiec mozna sobie dorobic :)

rar

w carskiej z roku na rok coraz lepiej, nie wyplacane wynagrodzenie, pracowicy pracujacy na czarno, syf na kuchni i produkty najwyzszej jakosci - bo z biedronki, tym karmia, jedna z szefowych ograbila swojego meza ze wszystkiego i to samo robi z pracownikami - praca tam to zenada

estella

brak umów, stawki niskie

kral

szefowe wyluzowane, jednak pensje opoznione, atmosfera beznadziejna ze wzgledu na wiecznie narzekajacy staff

Zostaw opinię o Carska S.C. - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carska S.C.