Hagi Film i Video Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Hagi Film i Video Sp. z o.o.

taniefejkisatanie

ok, zaglądam na stronę hagi. zapowiedzi - nowości - promocje - katalog, żadnej pracy. żadnych imiennych skrzynek mailowych, zamiast tego formularz, do którego nie przypniesz nawet CV. w zakładce o firmie opowieści o jakichś "społecznych" akcjach sprzed dekady. można się też dowiedzieć, że hagi poszerzyło działalność o sprzedaż wysyłkową. generalnie same info dla segmentu b2b. powyższe dwa pochwalne wpisy są więc niczym innym, jak tanią dezinformacją.

japonka

A na jakim stanowisku? jeśli mozna.. się dowiedzieć..

Potwierdzam. Firma rozwojowa. Pomysłowy Prezes. Miła atmosfera. Fajni ludzie od których można się wiele nauczyć. Pracowałam tam około 5 lat więc wiem co mówię.

Zostaw opinię o Hagi Film i Video Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hagi Film i Video Sp. z o.o.