Pizza-Kebab Angelo Marek Kwiatkowski

Opinie o Pizza-Kebab Angelo Marek Kwiatkowski

Zniesmaczony klient

Beznadziejny kebab. Za co oni wołają 18zł chyba za same frytki i surówki. Mięsa prawie wcale i jeszcze beznadziejne mięso z kurczaka. Syf, fee. Niech pójdą do Berliner Kebab i pipatrza jak się robi duże smaczne kebaby ile mięsa dostają klienci. Angelo to porażka nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują. Zresztą wieczorem w weekend dostarczają w ciągu 40min gdzie inni w ponad godzinę. I to mówi samo za siebie że jest to syf i jest mało klientów.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Pizza-Kebab Angelo Marek Kwiatkowski - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza-Kebab Angelo Marek Kwiatkowski