P.W. Krespol S.C. M. Bartczak H. Karszniewicz

Łódź

Opinie o P.W. Krespol S.C. M. Bartczak H. Karszniewicz

qwz

Potwierdzam, nic się nie zmieniło.

KORONKA

NIE POLECAM!!! Stawki są tak ustawione że na koniec miesiąca czasem wychodzi tak że trzeba dopłacić do swojej pensji tak dopłacic!!! Jak ktoś chce poczuć czasy PRL to zachęcam do odwiedzenia tego reliktu przeszłości w której właściciel każe sobie mówić per Pan PREZES :). Brak szacunku, pracownik nic nie znaczy i nic nie ma do powiedzenia - dodam że praca w sobotę i inne nadgodziny jest obowiązkowa za te same marne pieniądze.

Wiesz czym zajmuje się firma P.W. Krespol S.C. M. Bartczak H. Karszniewicz i jak działa? Napisz co sądzisz o tej firmie.

Zostaw opinię o P.W. Krespol S.C. M. Bartczak H. Karszniewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Krespol S.C. M. Bartczak H. Karszniewicz