LCDK Rafał Drzewiecki

Pobiedziska

Opinie o LCDK Rafał Drzewiecki

pio

!!! nie polecam, sprzęt dokładnie laser z dwoma kolorami padł po godzinie działania, w dodatku (czego nie zauważyłem na gwarancji zapis że naprawie podlega tylko jeden kolor) Sprzęt serwisowany trzykrotnie nigdy nie został naprawiony tak jak trzeba. Po naprawie działał przez 30 min i padał ponownie. Tragedia unikać uciekać !!!!!

Rocco

Zakupiony towar byl niesprawny. Brak kontaktu w celu wyjasnienia sytuacji(usunięte przez administratora), a sprzedawca zrzuca wine na producenta. Nie kupujcie odvtego sprzedawcy!

Adam R.

Bardzo miła obsługa z fachowym podejściem. Pokazali i dobrali odpowiedni sprzęt do moich potrzeb i poinstruowali jak go używać. W dodatku kable audio dostałem gratis. Polecam Wszystkim. Naprawdę mają dobry sprzęt za niewielkie pieniądze.

woowoo

Na Allegro ich motto brzmi "Czy nasz sprzęt jest drogi? Nie! Dla nas drogi jest klient!" Jest to wielka bzdura, poszedłem im na rękę i kupiłem sprzęt poza Allegro, żeby nie płacili prowizji. Po przywiezieniu do domu sprzęt okazał się Chińską tandetą, poprosiłem ich o przyjęcie zwrotu nawet w cenie niższej niż kupiłem, lecz potraktowali mnie jak śmiecia. Odradzam i firmę a już na pewno sprzęt oferowany przez nich !!!

Zostaw opinię o LCDK Rafał Drzewiecki - Pobiedziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCDK Rafał Drzewiecki