Gulik

Stanin

Opinie o Gulik

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Dużo komentarzy to spojrzenie na Gulik z perspektywy klienta. Chętnie usłyszymy również więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

D
użytkownik zarejestrowany

@oeo a dlaczego? Przecież tak na prawdę to większość pracy i większość zawodów opiera się na kontakcie z klientem musisz być do tego przezyczajowny no chyba ze faktycznie możesz spróbować tam na magazynie tak jak chciałeś hm? Tylko teraz nie mają żadnych ofert

Warszawiak

Polecam sklep Gulik. Miła ładnie ubrana obsługa. Niskie ceny.

Pokazyk
użytkownik zarejestrowany

W zasadzie jest to niewielki sklep, oferujący produkty spożywczo - przemysłowe. Jeżeli chcieliby bardziej zawojować rynek powinni pomyśleć o większej ilości punktów nie tylko w Staninie. Oczywiście konkurencja jest spora, ale jeżeli mają dobry pomysł na sklep, zatrudniają tylko najlepszych to sukces mają gwarantowany.

MMMM

REWALACYJNY MARKET DOBRY TOWAR W NISKICH CENACH I TO SĄ POLACY

PIEKNA

DOBRZE PŁACA ZA PRACĘ .ATMOSFERA DOBRA .ZA NAUKĘ PŁACA. (usunięte przez administratora)

lukow - 2010-12-12 17:32:10 Pracodawcy oceniani często negatywnie, w sumie nie ma się co dziwić. Jak dla mnie oni to dno.Często zmieniajacy się pracownicy. oni jełopów nie trzymają długo ,idz do przemytu

nimfa

praca jest super można zarobić dużo ludzi przychodzi pogadać ceny sa bardzo niskie

grubasek

pracowałam w gulik -firma jest ok trzeba tylko pracować

lukow

Pracodawcy oceniani często negatywnie, w sumie nie ma się co dziwić. ( usunięte przez administratora )Często zmieniajacy się pracownicy.

kora656

Super funkcjonuje i jest dużo promocji

Zostaw opinię o Gulik - Stanin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gulik