Cinema City Sadyba

Opinie o Cinema City Sadyba

fatalle

Świetna atmosfera, nigdy nie miałam problemów z grafikiem. Wpadały też zniżki i inne bonusy. Fajne odciążenie studenckiej kieszeni, jeżeli chodzi o darmowe seanse, dzięki temu byłam na bieżąco z premierami nie wydając ani złotówki :)

Siwa

Nie wiem czy trudno się dostać, ja się dostałam. Po prostu interesował mnie temat filmów i to spory plus. Jeśli dojdzie się do porozumienia w sprawie grafiku, to raczej nie powinno być problemu. W każdym razie praca bardzo sympatyczna na studia. Można sobie dorobić, a klimat bardzo w porządku. No i dało się uczyć na egzaminy w mniej obleganych godzinach, bo jednak rano to tłumów nie ma. Duży plus.

Matylda

To była moja pierwsza praca więc w CV nic nie miałam :) Bardzo dobrze ją wspominam poznałam świetnych ludzi, nabrałam ogromnego doświadczenia jeśli chodzi o prace z klientem, która bardzo mi później zaprocentowała. Pieniądze jak na moje potrzeby były wystarczające :)

Dorota

Jako, że o dobrym klimacie ktoś już wspomniał, to ja powiem, że elastyczny grafik jest faktycznie elastyczny. W gastronomii niestety nie jest tak lekko. Są dni i godziny bardziej oblegane i więcej osób musi być w pracy. Pewnie nie wszędzie, ale takie mam doświadczenie.

Piotrek

Nie trzeba mieć doświadczenia, stawka na początek niezła. Trzeba wysłać cv i uzbroić się w cierpliwość- na pewno się odezwą....

troubless

Rekrutacja jest spoko, generalnie nie trzeba mieć jakiegoś większego doświadczenia, wszystkiego uczy się już będąc w pracy. Akurat jestem na obsłudze widza, czasem klienci potrafią zadawać dziwne pytania, ale idzie się przyzwyczaić. Płacą bardzo przyzwoicie, no i faktycznie są spore szanse na awanse.

Jolka

Nie jest trudno sie dostać, ja pracowałam na barze i bardzo dobrze wspominam prace, super atmosfera - świetny zespół sami młodzi ludzie. Zawsze polecam prace w CC

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Cinema City Sadyba i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Cinema City Sadyba - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City Sadyba