Opinie o Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Była

Bardzo mało płacą specjalistom, ze aż wstyd (najniższa krajowa za bieganie po planie filmowym 12h/dobę i montaż filmowy.....!). Zarząd żywcem wycięty z czasów PRL (nepotyzm, układy, nadużycia, itp.). Niepokryte obietnice. Dobrzy i fajni ludzie szybko odchodzą. Na stałe ukorzenieni krętacze, a nawet chamy jak Rafał P. Choć jest paru normalnych i fajnych ludzi, to niestety są strasznie wykorzystywani przez tych drugich i nie awansują. Szkoda, bo to ostatnia Instytucja Filmowa dotowana z publicznych pieniędzy i jako tako mogła by dać przykład poszanowania swojej misji i ludzi współtworzących, przyczyniając się do poprawy w konkurencji.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • Specjalisty ds. płac i kadr, Katowice - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Silesia-Film Instytucja Filmowa Centrum Sztuki Filmowej