Szary S.C. Klub Jazdy Konnej Mirosław Szary Elżbieta Szary

Węgrzce

Opinie o Szary S.C. Klub Jazdy Konnej Mirosław Szary Elżbieta Szary

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Szary S.C. Klub Jazdy Konnej Mirosław Szary Elżbieta Szary ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

zolaszef
@admin 18.09.2015 14:02

Pracuje i jestem bardzo zadowolony. Jak coś ci potrzeba to można się dogadać. Jeśli się jest szczerym i w porządku to tacy też są szefowie.

Zostaw opinię o Szary S.C. Klub Jazdy Konnej Mirosław Szary Elżbieta Szary - Węgrzce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szary S.C. Klub Jazdy Konnej Mirosław Szary Elżbieta Szary