SKF Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak

Kraków

SKF Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak

Opinie o SKF Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

Wiadomo coś o obecnym rozwoju firmy SKF Systemy Kas Fiskalnych? Chętnie poznamy najświeższe wiadomości związane z tym pracodawcą, zachęcam was do nowych opinii w tym wątku! Każdy nowy komentarz będzie niezwykle przydatny dla innych! @tak, dlaczego tak uważasz? Możesz podać jakieś konkretne argumenty i przykłady? Twoja opinia jest bardzo ogólna i przekazuje niewiele informacji.

tak

Nie miły szef pracownicy niekompetentni nie polecam

Karolina

Dawno nie było nowych opinii na temat SKF. Co możecie powiedzieć na temat aktualnych warunki zatrudnienia w firmie? Czy obecnie można liczyć na dodatkowe benefity? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych stronach tego pracodawcy. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

ja
@Karolina 31.07.2017 09:18

szef i pracownicy niekompetentni

Wyjście

Jestem co prawda aktorem, ale chyba słabym, więc chciałbym dostać jakaś sensowną pracę, tutaj przy kasach fiskalnych jest chyba całkiem sensownie, da się?

piotruś

wiecej szczegolow niz napisal uzytkownik nigdy wiecej nie trzeba. Jak Ci sie nie chce szukac to nie bede pisal i powielal tego co on napisal.

piotruś

Ta firma to jakiś żart. Sprawdza się wszystko co napisał kiedyś użytkownik podpisany "nigdy więcej".

mmst

Witam, ogólnie klimat był spoko gdyby nie szefowa, nie mówię że jest zła, ale truła atmosferę, kasa ok.

Zostaw opinię o SKF Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKF Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak