GISO Sp.j. Grzegorz Kujda Wanda Kujda

Dębno

Opinie o GISO Sp.j. Grzegorz Kujda Wanda Kujda

Pawello

Również nie polecam pracy w tej firmie. Pan grzegorz k. to czlowiek ktory sie umawia a potem nie potrafi wywiązac się z umowy, krętacz i kłamca. ODRADZAM!

Barry

Wybujałe ego,oraz brak obiektywizmu nie pozwalają temu zadufanemu w sobie cwaniakowi na trzezwą i obiektywną ocenę swojej działalności.

Paweł

Firma szkoda gadać, właściciel to tylko potrafi obiecywać i jest cwanikiem, nie polecam tej firmy ani współpracy z tym człowiekiem.

JEPNIETA IZKA

NIKOMU NIEPOLECAM PRACY W GISO. [usunięte przez moderatora].PRACA PO 18 H DZIENNIE Z JEDNYM POSILKIEM .HOTELE W JAKICH MIESZKACIE TO NAJWIEKSZE SPELUNY. JEZELI LUBICIE [usunięte przez moderatora] ZA 1000 ZLOTYCH MIESIECZNIE TO PROSZE BARDZO.

Zostaw opinię o GISO Sp.j. Grzegorz Kujda Wanda Kujda - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GISO Sp.j. Grzegorz Kujda Wanda Kujda