ERGOMOULDS SP Z O.O.

Sosnowiec

Opinie o ERGOMOULDS SP Z O.O.

,jh

zachęcające jest to że ta branża jest w fazie rozwoju @bob to pewnie neibawem będa potrzebować praconweików

pablo

a masz jakies doswiadczenie w takich zakładach ?

pablo

do ergomouldsa sie narazie nie dostaniesz bo narazie zwalniaja. na razie tylko tuch ze start people

mirage

Przez jaką firmę można dostać się do ERGOMOULDS, bardzo proszę o odpowiedz :). Jestem zdesperowana i chciała bym w końcu znowu pracować!

yth

najgorsza firma. same leszcze tam pracuja. wykukam ich i dojade

Słowa kojarzące się z ERGOMOULDS SP Z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .szkolenia są dostępne dla wszystkich .. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .koleżeńscy Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy od umiejętności Najbardziej podobało mi się w ERGOMOULDS SP Z O.O.: szkolenia rozwój Najbardziej nie podobało mi się w ERGOMOULDS SP Z O.O.:

Zostaw opinię o ERGOMOULDS SP Z O.O. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERGOMOULDS SP Z O.O.