tar-marko

Węgrów

Opinie o tar-marko

jonkiszek

wiele razy współpracowałem, za każdym razem owocnie

Jacek

W lutym 02.2016 zamówiłem w tej firmie palisadę drewnianą 14 cm ilość -32 sztuki po kilku dniach przyjechał właściciel z zamówionym towarem . Pomimo iż zamawiałem palisadę nie impregnowaną Pan część palisady przywiózł z zaimpregnowaną na zielono a część nie twierdził iż omyłkowo pracownicy zaimpregnowali część palisady . W efekcie okazało się że Pan sprzedał mi część palisady pięknej i świeżej a część starej wysuszonej i po dokładniejszym obejrzeniu ze śladami po robakach . Impregnacja którą Pan wykonał miała za zadanie ukryć to że część partii jest poprostu stara . moim zdaniem leżała co najmniej rok waga drewna miała 1/3 wagi tego z nowej partii a z racji tego iż musiałem szlifować słupy przez pana zaimpregnowane widoczne były przebarwienia - zsinienia. Dodatkowo u Tego Pana nie można negocjować cenę dostawy która była wysoka . Proszę uważać na tę firmę ponieważ ja zostałem poprostu oszukany . Jacek M Dodatkowo

k.stachurska@onet.pl

Zamawiałam drewno kominkowe , i bale podtrzymujące dach i jestem bardzo zadowolona z firmy , gdyż wywiązała się z zamówienia w 100% Aby więcej było takich firm.

robol

jak się kręci a nie pracuje to tak jest

Zostaw opinię o tar-marko - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tar-marko