Opinie o U Budzisza Smażalnia Ryb w Puck

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie U Budzisza Smażalnia Ryb. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w U Budzisza Smażalnia Ryb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U Budzisza Smażalnia Ryb w Puck

Jakie są warunki zatrudnienia w U Budzisza Smażalnia Ryb?

Nimba Nowy wpis

Bardzo chamska Pani . Nie polecam .

kaja Nowy wpis

Od wielu lat przyjeżdżamy z Gdańska na rybkę "U Budzisza". Nigdy nie zawiodłam się, zawsze znakomita. Świetna zupa rybna, surówki. Ci, co narzekają, prawdopodobnie u Budzisza na obiedzie nie byli, albo wpisy pochodzą od konkurencji - 2 zakłady gastronomiczne w odległości kilkudziesięciu metrów i pusto - co widać. Co do cen - sprawdźcie w innych punktach, to dopiero zobaczycie drożyznę. Z Gdyni też przyjeżdżają do Pucka na rybę. A z jachtów cumujących w porcie rybackim wszyscy idą tylko do Budzisza. Polecam wszystkim. Warto tu przyjechać.

ono Nowy wpis

Nie polecam ,rybka bez smaku ,droga

Kaska

Ja polecam pieć porcji rybki dwa piwka plus zupa 170zl dania przepyszne świeże jak dla mnie troszkę małe chodzi o frytki i surówki ale nie jest źle polecam z całego serca.ryba świeża smaczna

Czy po rozmowie w U Budzisza Smażalnia Ryb rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kolo

Ceny kosmos ryba smażona na zapleczu i na pewno nieświeża nie polecam za dwie flądry witosza dla dziecka ponad 100 zł

Zostaw merytoryczną opinię o U Budzisza Smażalnia Ryb - Puck

U Budzisza Smażalnia Ryb