Snack Bar Pizzeria Krzysztof Ulaszewski

Ciechocinek

Opinie o Snack Bar Pizzeria Krzysztof Ulaszewski

Stasiek

Z czystym sumieniem odradzam komukolwiek jedzenie w tym barze, zapłaciłem prawie 20 zł z myślą że zjem sobie \\\\\\\"dewolaja\\\\\\\" ale to co dostałem koło ww potrawy nawet nie leżało, ponadto sztućce którymi miałem zjeść to coś złamały się przy pierwszej próbie przekrojenia mało tego porcja była tak mała że prawie oniemiałem z podziwu jak to dostałem, pomijam już względy higieniczne i panujący w środku wszechobecny brud.

Mirosława
@Stasiek 07.10.2012 19:59

Totalnie nie zgadzam się z opinią Staśka. Bar schludny, czysty, a jedzenie bardzo dobre. Szczególnie kurczak po cygańsku jest znakomity!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Snack Bar Pizzeria Krzysztof Ulaszewski - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Snack Bar Pizzeria Krzysztof Ulaszewski