Ogród Nadziei Wanda Prager

Gdynia

Opinie o Ogród Nadziei Wanda Prager

Wanda Prager

Wpis: Przestań wciskać ciemnogród , Wanda to stara [usunięte przez moderatora] i o jakiej pracy wspominasz? no chyba że ty jesteś Wanda i poszukujesz kolejnych JELENI których można przetrzepać z kasiory. ODP: Pani "SPRAWIEDLIWA" czyli Pani Ula!!! O jakiej pracy Pani mówi w "Ogrodzie Nadziei"... Nie poszukuję i nie poszukiwała żadnych pracowników. Nie zatrudniam u siebie żadnych pracowników, chyba, że do sprzątania i do ogrodu. A ceny są do uzgodnienia. Wanda Prager z "Ogrodu Nadziei" w Gdyni :)

Sprawiedliwa

Zostaw opinię o Ogród Nadziei Wanda Prager - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogród Nadziei Wanda Prager