Opinie o Neo - Świat Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Neo - Świat Sp. J. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neo - Świat Sp. J o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo - Świat Sp. J w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 4800 to dobra stawka w firmie Neo - Świat Sp. J?

Halina Nowy wpis

nie wiem z czego wynika ten brak opinii przez lata ale na stornie są trzy oferty, czy ktoś opowie wprost jak wygląda teraz praca kosztorysanta? czy obecnie projekty w miarę mieszczą się w czasie? znalazłam opinię, w której ktoś twierdził, że nadgodziny nie były rozliczane. obecnie jak z tym jest? są do odbioru czy może płatne?

KAJAK Nowy wpis
@Halina

Firma nie ma opinii od dłuższego czasu, bo od 2015 roku była w kooperacji w firmą Tetris. Od tego roku rozwija się znowu samodzielnie. Pracy teraz jest bardzo dużo, w ogłoszeniu na pracuj.pl jest napisane co aktualnie robią kosztorysanci i czego potrzeba. Jeśli czasem zostaje się dłużej to raczej z własnej woli, nikt nikogo nie zmusza, są perspektywy na fajną prace i godziwe, atrakcyjne wynagrodzenie. Wszystko oczywiście adekwatne do zaangażowania …

Witek

Dzień dobry. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Neo - Świat Sp. J? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Witek

Justyna
@Witek

Witaj Witku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to zwracam uwagę na firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Justyna.

Robert Nowy wpis
@Justyna

Dzień dobry Pani Justyno. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Havi Logistics, o której Pani wspomina współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

W jakich miastach jeszcze są oddziały firmy?

Czy rekrutacja na stanowisko Kosztorysant – Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania w firmie Neo - Świat Sp. J odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

project manager

W Neo-Swiat jak w każdej firmie wykonawczej na terenie Polski pracuje się 10 h/dziennie - 0d 7.00 do 17.00. Często dłużej, bo harmonogramy bardzo napięte. Fizycznym płacą za nadgodziny, kadra inżynierska nie dostaje nic. tyle tylko, że kadra inżynierska suma summarum zarabia dużo więcej. Ogólnie polecam inżynierom- firma więcej jak poukładana. Warto.

pl
@project manager

Przestan klamac ze 10 godzin dziennie..czyste klamstwo........nikomu nikt nie placi za nadgodziny kolejne klamstwo..................

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Coś ciekawego wykonują?

malarz

na kase czekam już tydzień po terminie. (usunięte przez administratora) coś o awarii systemy płacy. w ch,,uju mam to. dziady jeb,,ane.

Helga

Co aktualnie słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał a ja miałam nadzieję na info bezpośrednio od pracowników.

falko

werty, nie słyszałem, żeby teraz takiego stanowiska poszukiwali. Słyszałem za to, że u nich można zarobić coś koło 2 tyś

zork

co w firmie neo świat. Mniej samochodów. Chyba trochę stanęło z działalnością? Nie mają problemów z forsą

krzysiek

Ja tak przy okazji chciałbym pozdrowić wszystkich pracowników Neo-Świat, którzy mnie znali. Pracowałem dawno dawno temu jak robiliśmy w Warszawskim Centrum Finansowym Studio Karen czy coś takiego. Pamiętam Rafała jednego i drugiego :D Lalkę, Krzyśka, Wojtka, Cezara, starszych panów od malowania i tego kanadyjczyka haha co sobie jajecznice smażył jak mu pomagałem jedno mieszkanie wyremontować :D Wytrzymałem bodajże rok czasu z nimi a zwolniłem się bo był przestój. Niby pracę miałem zapewnioną po miesiącu, ale wynajmowałem pokój i musiałem zarabiać. Dość miło swoją karierę wspominam, ale przyznam że wtedy byłem g*wniarzem i aż tak dużych wymagań nie miałem. Były wesołe dni, były też kary więc i smutne się zdarzały. Pamiętam jak jeden z szefów na Mokotowie bodajże jak robiliśmy na nocki LINK4 postarał się o to żebym stracił dniówkę bo rozmawiałem z nim że chciałbym wolne a on o tym zapomniał. Później tłumaczyłem się w biurze bez skutków. Ale teraz to przeszłość. Panią Beatę też lubiłem. Była dla mnie miła. Przynajmniej taką ją zapamiętałem :) Nadal siedzę w Warszawie, pracowałem u prywaciarza w teletechnice, światłowodach i elektryce 5 lat, ale właśnie się zwolniłem bo frajer jeździ na urlopy, wypłaty nie dał a ja w portfelu tylko 2,50 mam na przeżycie. Także głodówka ostra. Jutro mam na szczęście kilka spotkań w sprawie pracy bo nabyłem przez te lata świetne doświadczenie więc może jakoś to będzie. A praca jak to praca. Nie narzekajcie. Samo się nie zrobi a za opierdzielanie się nikt nie płaci. W każdej pracy są plusy i minusy. Pozdrawiam serdecznie cały zespół, biuro i kierowców :) Chciałbym kiedyś Was odwiedzić ;) Pozdro

profesionalista

Wykończeniówka to tempo! Pracowałem...przyjdź i zobacz :P

Niewina

Witajcje jak w kazdej firmie budowlanej praca taka sama placa jak pracujesz to zarobisz , mam tam znajomoge robi juz dlugo i placa mu normalnie. Wada taka ze sprzataja tam od babki kobiety no i w tedy niektorzy bardzo sie obijaja bo pieja za kazda kobieta he.

jak nie wina to co?
@Niewina

Jak nie wina to co cię tak sponiewierało, że takie głupoty piszesz? Pewnie te kobitki w kwiecie wieku za którymi się ogląda twój znajomy(40 latek), sprzątając co prawda prawie czystą budowę bo z reguły jest wszystko zabezpieczone, swoimi ponętnymi ruchami:) sprawiają że dzięki nim tylko te budowy schodzą. z całym szacunkiem, jak tak bardzo ci zależy żeby oglądać chłopaków spoconych to niech znajomy cie zaprosi w środku budowy a nie na koniec... chcesz naszą pracę osądzać a kres waszych ambicji kończy się na 8 zł. Szanujcie, a będziecie szanowane...

Darek

Na jednego fachowca trzech do pieciu pomocników . Obóz pracy najlepiej pracować 7dni w tygodniu wtedy jest ok. Ale nikt nikogo nie zmusza. Kończysz prace po 10 godzinach i idziesz do domu. To jest prośba a nie polecenie . W najgorszym przypadku bedziesz przecieral sufit recznie albo nie beda mieli pracy dla Ciebie na innej robocie. A porażki zazwyczaj są za brak myslenia albo skradziony sprzęt.

Leydi

Neo Swiat super ludzie do tego pracowici dobrze zorganizowani, wiadomo jak w kazdej firmie sa przeklenstwa i nie kazdy sie do gaduje ale robota jest zrobiona . A co do kierownikow to jak wszedzie uwarzaja sie za kogos lepszego a (usunięte przez administratora) potrafia tyle co morda brochac bo dla tego ze nie potrafia pracowac fizycznie i do tego kompletnie sie nie daja to biora sie za wskazywaniem palcem he niemoty. Pozdro dla chlopakow z neo

już nigdy

Pozdrawiam mega frajera kierowcę rudą marcinke czterookiego. Uważajcie na niego

już nigdy

Żeby nie te porażki było by ok. Kierowcy to frajery którzy czychają żeby dać ci kare finansową za nic. Nie polecam.pieniądze sąna czas

flustracja

Witam. Pracowałem w tej firmie 2 miesiące jakieś 5 lat temu, kiedy własciciele jezdzili: porshe i audi TT. Robota na czarno, umowy nie widzialem przez 2 miesiace, a miala byc. umawialismy sies na 10zl/h, dostalem 8. To była szkola przetrwania, nie bylem z warszawy. W cenie miał być nocleg. okazało się ze w kontenerach pracowniczych. przydzieli mnie do kontenera, w którym nie widać było nic na odleglosc 1m. Koleś tak palił papierosy, ze nie dało się tam spać. od razu chcial pozyczyc ode mnie pieniadze. w ten sam dzien dowiedzialem się ze trzeba na niego uwazac, bo zwyczajnie lubi kraść. Pierwzsy dzien był dla mnie szokiem wiec musialem wynajac pokoj w warszawie na wlasna ręke. Tego nie zapomne do końca życia. W pracy Ubliżanie na każdym kroku, setki wulgaryzmów na godzine, równanie czlowieka z błotem. Pracowalem jako pomocnik budowlany. Robiłem wszystko co trzeba, ale zawsze było coś nietak. ZAWSZE! PRZYKŁAD: dostałem polecenie przyniesienia narzędzia, staralem sie jak moglem, szukalem ale po chwili ochrzan ze nie pracuje. Po prostu zasada była taka: co byś nie zrobił i jak bardzo sie nie starał i tak czeka Cie dziś w pracy ostry ochrzan i spodlenie z góry na dół za darmo. Katusze psychiczne były nie do zniesienia, poza tym praca była jak obóz, tak jak to ktoś wyżej napisał. Wyobraźcie sobie 12h szlifować sufit (bardzo duża powierzchnia) i co chwile mierzyć poziomnicą czy jest równo. Kto kuma, ten wie jaka to jest męczarnia. przykladow moglbym mnozyc. To tylko ogólny zarys tego co przeżyłem. Firma, w której jesteś nikim. Tak jak żyd dla hitlera. po 2 miesiacach wrocilem do swojego wojewodztwa wykończony psychicznie i fizycznie ze znikomym zarobkiem. (również dostałem porażke -200 zł kompletnie bezpodstawnie). tych dwóch miesięcy nie zapomne do końca życia. MAM NADZIEJE, ŻE TEN POST NIE ZOSTANIE USUNIETY. Pozdrawiam, ludzi którzy się szanują i mają swoją godność. Nie popełnijcie mojego błędu.

juz nigdy
@flustracja

ja raz dostałem 100 zl od panny kuchty. kierowcy się mnie bali bo jestem z wa-wy a porazkowali tych buraków z lubelskiego. trzeba było brac se różne rzeczy do domu

Mointer

Ogólnie nieciekawiezarówno pod wzgledem stawek jak i warunków pracy.Stosowanie kar tzw."pzrazek" to juz jawna kpina..prawie wszyscy na smieciówkach lub bez jakiejkolwiek umowy. a wtmagania jak z kodeksu pracy .....Płaca 15 !!! czyli 45 dni robisz ... Pracownicy robia norma 10h ale czesto i 12 i wiecej.. Brak kompetentnej kadry pionu sredniego... Nie maja pojecia zaden z "majstrów" o zarzadzaniu zarówno frontem robót jak i zasobami ludzkimi... kumoterstwo i podpierdalactwo na porzadku dziennym.. Nie polkecam chyba ze desperatom ... stawki na dzis 10-12pln max!!!

kierownik zamieszania

Co 2-3 miesiące poszukują kierownika projektu/ budowy, o co chodzi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Neo - Świat Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w Neo - Świat Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy Neo - Świat Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Neo - Świat Sp. J
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Puławska 597
    02-885 Warszawa